Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @malwinawinaInnymi słowy Apokalipsa! ...
    • Kołysze znużone dniem fale Rozmywa brzeg dotyk kipieli  A cisza leci wciąż z wiatrem  By wracać w chwilach refleksji   Cisza to przestrzeń dla myśli Cisza jest również samotna  Choć w niej ocean ukryty Zdaje się nie mieć końca
    • Spalmy się spalmy spalmy   Spalmy się niech z nas nie zostanie nic śpiewajmy ten moment nie może nam się śnić   spalmy się razem z przyczynami skutkami spalmy się niech z nas już nic nie zostanie   i tańcząc wokoło topiąc się śpiewając: to już jest koniec czasu zostało mało   z topiącymi twarzami ze światem w oddali widzimy w końcu siebie jacy my jesteśmy mali   i dotknijmy po raz ostatni twojej małej ręki bądźmy po raz ostatni przyczyną twojej udręki   spalmy się żegnając Cię z płonącym uśmiechem zegary u stóp naszych stoją kiedy stajemy się płomieniem spalmy się bo nic innego dla nas tu już nie ma czasem trzeba spłonąć w piekle by trafić do nieba
    • @Łukasz Jasiński a ja jestem tylko racjonalistą, a ochronie danych osobowych podlega również imię i nazwisko czyli wszystko co pozwala zidentyfikować osobę fizyczną, a o odpowiedzialności już wspominałem... Również dobrej nocy życzę:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ładnie napisane, ale może lepiej nie wiedzieć...tak cicho jest w gwieździstą letnią, teraz to już jesienną noc.   Pozdrawiam Adam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...