Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

I mówiąc jeszcze dalej: szara strefa oznacza, iż w obiegu zaczyna dominować gotówka, tym samym: wolny rynek zaczyna tracić kontrolę nad życiem obywateli - nad takimi jak ja i warto było? Większość ludzi tkwi w niewolniczym systemie - raz Jarosław Kaczyński, innym razem Donald Tusk - praktyka błędnego koła - żadnych pomysłów - zero, dlatego właśnie napisałem Konstytucję Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej - tutaj można znaleźć, dodam: to nie jest żadne bezsensowne rozpisywanie, tylko: erudycja i elokwencja - logika.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

I mówiąc jeszcze dalej: szara strefa oznacza, iż w obiegu zaczyna dominować gotówka, tym samym: wolny rynek zaczyna tracić kontrolę nad życiem obywateli - takich jak ja i warto było? Większość ludzi tkwi w niewolniczym systemie - raz Jarosław Kaczyński, innym razem Donald Tusk - praktyka błędnego koła - żadnych pomysłów - zero, dlatego właśnie napisałem Konstytucję Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej - tutaj można znaleźć, dodam: to nie jest żadne bezsensowne rozpisywanie, tylko: erudycja i elokwencja - logika.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...