Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @_M_arianna_ @_M_arianna_   Bardzo płynny i rytmiczny wiersz Świetnie go się czyta. Do momentu treści poniżej: "Kiedy za serce  jednak złapie treść..."  Ta strofa go hamuje i każe się zastanowić, po co piszący zakłócił spokojny tok liryczny wiersza.     Cały tekst ma swój delikatny klimat liryczny.    T/
    • @Lidia Maria Concertina Ostatnio było bardzo dobrze, teraz jest dobrze, albo nie moje klimaty. Będę obserwował, czekał na kolejnego "singla". pozdrawiam!
    • @Waldemar_Talar_Talar   K. I. Gałczyński napisał: "Oto jest nasz chleb codzienny,    nasze małe budowanie   trud uparty i niezmienny   nieustanne kształtowanie"   To bardzo mądry wiersz  "To samo a jednak inne"  Wart uważnego czytania i zastanowienia - jak to właściwie jest z tym naszym życiem.  Wracając do słów Wisławy Szymborskiej wiemy przecież, że: "Nic dwa razy się nie zdarza",  więc jednak to codzienne, niby to samo, jest postrzegane inaczej, bo też inne faktycznie jest.    T/    
    • @Wielebor znam takiego Jesieniarza, a poezja jesienna niezmiennie bliska jest mojemu sercu, więc Twój wiersz poprawił mi nastrój, pozdrawiam 
    • @marekg lubię Twój styl pisania :) bardzo udany wiersz 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...