Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Będę sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Będę miły, będę uprzejmy, będę się uśmiechał i będę słuchał

Pójdę do kościółka wyklepać paciorek, pójdę do sklepu po chlebuś dla (ups, akurat z tym chlebusiem to fanie bo go kofam).

 

No, pójdę do budy jarmarcznej żeby kupić kapiszon u cygana.

Bo wielki post i bo tak wypada.

 

Cyknę sympatycznie oczkiem do pani sprzedawczyni jak prawiczek strzela z karabinu batutem.

Będę taki autentyczny, taki romantyczny, zadziorny, niepozorny

 

Zaśpiewasz mi Rojka piosenkę, że nigdy nie masz racji

A ja w sobie potrzymam do kolacji

 

Wtedy pierdnę z sił całych i będziesz zbierać małe bobki muminków w pamiątce po moim serduszku

 

Odpowiedzialność, normy, decyzje. Ja je wszystkie rozumiem ale nie trafię do pierdla za środkowy palec do pana w sutannie czy w BMW.

A jeśli nawet? W pierdlu lepszych znajdę kompanów niż zakłamane umyte wodą święconą dusze ochlaptusów moralnych wspak.

 

W każdym gangsterze jest pierwiastek dobroci.

 

Będę jakiś. No cóż. Będę taki jaki chcę, może i będę miły, może i uprzejmy, dla swojego i tylko i wyłącznie swojego interesu.

Będę milionem ludzi z jednego dnia na drugi i to ja będę podejmował decyzję jakim, dla swojego i tylko i wyłącznie swojego interesu.

 

Te decyzje to właśnie ja.

 

Ja, którego nigdy nie poznasz.

 

Bo kij w oko Twojej dumnej, zasmarkanej, obleśnej, spoconej i niedomytej zdolności oceniania innych.

 

Au revoir!

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Duch7millenium gdy jechałam do Ustki, to był tam ziomuś, podobny do ciebie z charakterem, nie miał bagażu, ale dobrze mu z oczu patrzyło. Bardzo elokwentny, nie wiem czy miał bilet w jedną stronę, czy wracał z Warszawy. poprosiłam go, że żaluzje zwinął do góry, bo ja lubię patrzeć przez szybę, bardzo uprzejmy. Bardzo chętnie zwinął, fajny mi się wydał, też do mnie się zwracał na pani. :)

@Duch7millenium ja kocham już:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...