Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Duch7millenium

Duch7millenium

@Leszczym Bardzo chciałbym powiedzieć wszystko wprost lecz szanse, ze uwierzysz w to, co mam do powiedzenia są bliskie zeru - zwyczajnie uznałbyś mnie za wariata. A nawet gdybyś jednak z miejsca uwierzył to obawiam się, że postradałbyś zmysły. Mówię to z pełnym szacunkiem. Będę uchylał rąbka tajemnicy po kawałku i czasami to będzie jazda po bandzie, czasami muskanie piórkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to miej na uwadze, że metafora i symbolika są tym, czym władam, poza wiedzą ze świętych i nieświętych ksiąg. I pamiętaj jeszcze, że zachowuję się jak kameleon wykorzystując ludzką niepamięć oraz selektywnie drażniąc ich ego, a kłamać się nie boję i sumienia nie mam. Mam jednak coś wysoko ponad to, co jest ostatecznym obrazem rzeczywistości i wszystkim, czego człowiek pragnie zobaczyć.

Duch7millenium

Duch7millenium

@Leszczym Bardzo chciałbym powiedzieć wszystko wprost lecz szanse, ze uwierzysz w to, co mam do powiedzenia są bliskie zeru - zwyczajnie uznałbyś mnie za wariata. A nawet gdybyś jednak z miejsca uwierzył to obawiam się, że postradałbyś zmysły. Mówię to z pełnym szacunkiem. Będę uchylał rąbka tajemnicy po kawałku i czasami to będzie jazda po bandzie, czasami muskanie piórkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to miej na uwadze, że metafora i symbolika są tym, czym władam, poza wiedzą ze świętych i nieświętych ksiąg. I pamiętaj jeszcze, że zachowuję się jak kameleon wykorzystując ludzką niepamięć oraz selektywnie drażniąc ich ego, a kłamać się nie boję i sumienia nie mam. Mam jednak coś wysoko ponad to, co jest ostatecznym obrazem rzeczywistości i wszystkim, czego człowiek pragnie.

Duch7millenium

Duch7millenium

@Leszczym Bardzo chciałbym powiedzieć wszystko wprost lecz szanse, ze uwierzysz w to, co mam do powiedzenia są bliskie zeru - zwyczajnie uznałbyś mnie za wariata. A nawet gdybyś jednak z miejsca uwierzył to obawiam się, że postradałbyś zmysły. Mówię to z pełnym szacunkiem. Będę uchylał rąbka tajemnicy po kawałku i czasami to będzie jazda po bandzie, czasami muskanie piórkiem. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to miej na uwadze, że metafora i symbolika są tym, czym władam, poza wiedzą ze świętych i nieświętych ksiąg. I pamiętaj jeszcze, że zachowuję się jak kameleon wykorzystując ludzką niepamięć oraz selektywnie drażniąc ich ego, a kłamać się nie boję i sumienia nie mam. Mam jednak coś wysoko ponad to, co jest ostatecznym obrazem i wszystkim, co człowiek pragnie zobaczyć.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...