Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Krzyk i ból ciałem okryję zamień mnie w tarczę a kule odbije, potem... twe oczy złotem pokryję Przewioze cię przez mroczną krainę Nie poczujesz już ból Zniknie obiecuje
    • ja im nie umniejszam. taka wyjątkowa rola im przypadał... bez wyjątku- kobiety dorosły chyba powoli do roli żony...? każda jest wyjątkowa. aczkolwiek osobiście nie poznałem ,żadnej żony Hemingwaya i chyba nic nie straciłem cudze żony to przelotne romanse.
    • @T.O Wszystkie cztery żony Hemingwaya były wyjątkowe i szkoda byłoby którakolwiek 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      pominąć :)
    • SO YOU WANT TO BE A WRITER? Niestety tak i nie umiem nic napisać. Nie wiem o czym mam pisać. Nic nie przeżyłem. Brak doświadczeń. Nie mam o czym pisać a chce. IF IT DOESNT BURST OUT OF YOU IN SPITE OF EVERYTHING DONT DO IT. Czyli co to była prowokacja? Dla kogo? Siedziałem i czekałem aż to wyrwie się ze mnie i nie przyszło ale siedzę tu i piszę na wpół mechanicznie jak pismo urzędowe. Ale nie ma wzoru jakim się kieruje. Więc może to wyszło ze mnie. IF YOU MUST SIT FOR HOURS STARING AT YOUR COMPUTER SCREEN OR HUNCHED OVER YOUR TYPEWRITER SEARCHING FOR WORDS DON'T DO IT Wiem że się do tego nie urodziłem Jestem głupi Nigdy nie umiałem się wysłowić A teraz chce I chciałem I co nie wolno mi Czy to rada dla mojego dobra? IF ITS HARD WORK JUST THINKING ABOUT DOING IT DONT DO IT Znowu to zrobię Za przyszłe dni nie ręczę ale jutro znowu Nie można próbować bo inaczej to fałsz tak? IF IT DOESNT ROAR OUT OF YOU DONT DO IT i co teraz WHEN ITS TRULY TIME AND IF YOU HAVE BEEN CHOSEN IT WILL DO IT BY ITSELF ale chujowy tekst spłodziłem może ma racje jebany złamałem jeszcze jedną zasadę IF YOU HAVE TO SIT THERE AND REWRITE IT OVER AND OVER AGAIN DONT DO IT a nawet nie było żadnej wyniosłej myśli do sformułowania
    • proszę , mnie nie zrozumieć opacznie ale noc jest ciemna tym różni się od dnia to stan normalny a lek atawistyczny czyli zwyczajny ja nawet gdy oczy zamykam widzę ciemność czy nicość rozpływam się wtedy w niebycie nieistnieniu i nieobecności zupełnie jak by nic i nawet mnie nie było i zasypiam... jak ratować uśmiechem winem słowem seksem czy bajkami ?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...