Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta Grunt eo równowaga, lecz u tych zalanych powodzią towar deficytowy.
    • Będę miły, będę uprzejmy, będę się uśmiechał i będę słuchał Pójdę do kościółka wyklepać paciorek, pójdę do sklepu po chlebuś dla (ups, akurat z tym chlebusiem to fanie bo go kofam).   No, pójdę do budy jarmarcznej żeby kupić kapiszon u cygana. Bo wielki post i bo tak wypada.   Cyknę sympatycznie oczkiem do pani sprzedawczyni jak prawiczek strzela z karabinu batutem. Będę taki autentyczny, taki romantyczny, zadziorny, niepozorny   Zaśpiewasz mi Rojka piosenkę, że nigdy nie masz racji A ja w sobie potrzymam do kolacji   Wtedy pierdnę z sił całych i będziesz zbierać małe bobki muminków w pamiątce po moim serduszku   Odpowiedzialność, normy, decyzje. Ja je wszystkie rozumiem ale nie trafię do pierdla za środkowy palec do pana w sutannie czy w BMW. A jeśli nawet? W pierdlu lepszych znajdę kompanów niż zakłamane umyte wodą święconą dusze ochlaptusów moralnych wspak.   W każdym gangsterze jest pierwiastek dobroci.   Będę jakiś. No cóż. Będę taki jaki chcę, może i będę miły, może i uprzejmy, dla swojego i tylko i wyłącznie swojego interesu. Będę milionem ludzi z jednego dnia na drugi i to ja będę podejmował decyzję jakim, dla swojego i tylko i wyłącznie swojego interesu.   Te decyzje to właśnie ja.   Ja, którego nigdy nie poznasz.   Bo kij w oko Twojej dumnej, zasmarkanej, obleśnej, spoconej i niedomytej zdolności oceniania innych.   Au revoir!        
    • @violetta oj - a wydatki potrafią być duże :))) dziękuję za trafny komentarz!
    • @Leszczym Dlatego ludzie wybierają to co wygodne.
    • @Ewelina Zatrzymał mnie wyśniony wierszem urok. Pozdrawiam :)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...