Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Kobiety też i to w większości kobiety prowokują mężczyzn do zdrad, jeśli mężczyzna wybierze jedną kobietę, to: w jego otoczeniu znajdzie się dwadzieścia zazdrosnych kobiet - to nic innego jak solidarność babska - znam to z autopsji, dlatego też: to ja stawiam warunki bytowe - tu mam rację - prawo jest po mojej stronie, jeśli chodzi o spotkanie z kobietą - tylko i wyłącznie u mnie w mieszkaniu - w celu zapoznania, powtarzam: tylko wolne związki - żadnych ślubów - kościelnych i cywilnych, oczywiście: do mnie może przyjść jakaś kobieta sama, a przeważnie na pierwsze spotkanie przychodzi kobieta z jedną przyjaciółką - pani Małgorzata Mączyńską z administracji była z przyjaciółką, kończąc: najmądrzejsze są dziewczyny z legalnych Agencji Towarzyskich.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Kobiety też i to w większości kobiety prowokują mężczyzn do zdrad, jeśli mężczyzna wybierze jedną kobietę, to: w jego otoczeniu znajdzie się dwadzieścia zazdrosnych kobiet - to nic innego jak solidarność babska - znam to z autopsji, dlatego też: to ja stawiam warunki bytowe - tu mam rację - prawo jest oo mojej stronie, jeśli chodzi o spotkanie z kobietą - tylko i wyłącznie u mnie w mieszkaniu - w celu zapoznania, powtarzam: tylko wolne związki - żadnych ślubów - kościelnych i cywilnych, oczywiście: do mnie może przyjść jakaś kobieta sama, a przeważnie na pierwsze spotkanie przychodzi kobieta z jedną przyjaciółką - pani Małgorzata Mączyńską z administracji była z przyjaciółką, kończąc: najmądrzejsze są dziewczyny z legalnych Agencji Towarzyskich.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@violetta

 

Kobiety też i to większości kobiety prowokują mężczyzn do zdrad, jeśli mężczyzna wybierze jedną kobietę, to: w jego otoczeniu znajdzie się dwadzieścia zazdrosnych dziewczyn - to nic innego jak solidarność babska - znam to z autopsji, dlatego też: to ja stawiam warunki bytowe - tu mam rację - prawo jest oo mojej stronie, jeśli chodzi o spotkanie z kobietą - tylko i wyłącznie u mnie w mieszkaniu - w celu zapoznania, powtarzam: tylko wolne związki - żadnych ślubów - kościelnych i cywilnych, oczywiście: do mnie może przyjść jakaś kobieta sama, a przeważnie na pierwsze spotkanie przychodzą z jedną przyjaciółką, kończąc: najmądrzejsze są dziewczyny z legalnych Agencji Towarzyskich.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...