Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre ja? blokować się ???? Ha, ha, ha, dziękuję za troskę , ale widać, nie znasz mnie zupełnie. Im mniej mnie w eterze, tym… więcej u siebie, „ pod pachą „ rzeknę kolokwialnie i Bogu dziękuję, za kapitalnych Ludzi z otoczenia, którzy sekundują projektowi, do którego jest tytuł, okładka… 😉☺️.

Piszę, ale teraz zdecydowanie bardziej gram, bo za kilkanaście dni znów na scenie , sezon wzywa, a nic tak mnie nie rajcuje jak własny instrument 😁🎼🎻
 

Zostałam od niebios wewnętrzną siłę, o ktorej niejeden mógłby pomarzyć ;)), tomik to projekt na jesień ;

 

pozdrawiam.

 

P.S. 
 

ewentualne moje publikacje portalowe , będą już ze świadomego, przemyślanego wyboru - rzadkością, wystarczy…;)

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre ja? blokować się ???? Ha, ha, ha, dziękuję za troskę , ale widać, nie znasz mnie zupełnie. Im mniej mnie w eterze, tym… więcej u siebie, „ pod pachą „ rzeknę kolokwialnie i Bogu dziękuję, za kapitalnych Ludzi z otoczenia, którzy sekundują projektowi, do którego jest tytuł, okładka… 😉☺️.

Piszę, ale teraz bardziej gram, bo za kilkanaście dni znów na scenie , sezon wzywa. 
 

Zostałam od niebios wewnętrzną siłę, o ktorej niejeden mógłby pomarzyć ;)), pozdrawiam.

 

P.S. 
 

ewentualne moje publikacje portalowe , będą już z wyboru rzadkością, wystarczy…;)

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...