Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

nie będę kłamał w życiu

cieszy mnie każdy krok

nawet ten trudny

który ma wiele wad

 

nie będę kłamał lubię

swoje życie to ono 

moją prawdą która

dobrze mnie zna

 

nie będę kłamał bo wiem

za kolejnymi drzwiami

mojego życia odnajdę

to czego szukam

 

nie będę kłamał kłaniam

się swojemu życiu nawet

gdy wieje i pada

uśmiecham się

 

mimo że hen daleko

czai się smutek i żal

ja się nie poddaje bo

wiem że moje życie 

racje ma

 

 

 

nie będę kłamał w życiu

ci8eszy mnie każdy krok

nawet ten trudny

który ma wiele wad

 

nie będę kłamał lubię

swoje życie to ono 

moją prawdą która

dobrze mnie zna

 

nie będę kłamał bo wiem

za kolejnymi drzwiami

mojego życia odnajdę

to czego szukam

 

nie będę kłamał kłaniam

swojemu życiu nawet

gdy wieje i pada

uśmiecham się

 

mimo że hen daleko

czai się smutek i żal

ja się nie poddaje bo

wiem że moje życie 

racje ma

 

 

 



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • cień ołówka dotyka ciemny papier ciemnymi palcami przytrzymując złe strony zdrapuje boleśnie ciemny lakier dzień Słońca cieniem jest wypełniony    ciemny atrament na papier upada starty, rozprzestrzenia się wszędzie  już tylko przestrogą stała się rada  i światło to ciemnością będzie    na kartki szare upada i głowa twarz, spalona, dotyka je marnie z niej wypływa maź nieskażona  z niej wypływają Hogwarty i Narnie    i szara głowa ciemniejsza się stała  wiedząc, że atrament sama upuściła  ogień ten sama rozpaliła  a Słońcem sama b-y-ł-a
    • @Adaś Marek dziękuję za pytanie - występuję jako tuttistka w orkiestrze, w najbliższym czasie gramy dwa projekty, ale nie w Polsce ( bo to orkiestra stacjonarna ), lecz jak zawsze - w Filharmonii Berlińskiej ; pierwszy koncert w wielkiej sali, a drugi - w małej.  Gdy za jakiś czas nagramy sobie z mężem duet - to wrzucimy na yt, póki co, ćwiczymy inne ( orkiestrowe ) rzeczy; pozdrawiam miło
    • @Hiala O dobre pytanie... Wiesz mi tutaj chodziło o mosty międzyludzkie na ziemi. Nie miałem tutaj intencji poruszania spraw drugiego brzegu tamtego świata...
    • Żyją ponad czasoprzestrzenią, o czym świadczy czasem życiorys.  
    • @Leszczym chodzi Ci o przejścia na drugą stronę?, czy przejścia na drugi brzeg? 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...