Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Konrad Koper

Konrad Koper

Weź moją czaszkę

i odlej szklaną- sztuczną.

 

Nie dziw się,

gdy ukaże : lasy, łąki, strumyki…

za mgiełką.

 

Konrad Koper

Konrad Koper

Weź mają czaszkę

i odlej szklaną- sztuczną.

 

Nie dziw się,

gdy ukaże : lasy, łąki, strumyki…

za mgiełką.

 



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To dzisiaj miałaś lepiej tylko 26. Ja nawet trochę zmarzłem. Za lekko się ubrałem Jutro ma być 35 to będę zadowolony, to chyba dla mnie jest optymalna temperatura. Wyżej to rzadko u nas bywa.   To jak Ty chcesz w tropikalnych krajach wytrzymać? Tam często bywa dużo cieplej.
    • Dla wielu pytań nie znajdziemy znaku zapytania.  Dla wielu stwierdzeń nie znajdziemy potwierdzenia.  Dla każdego życia znajdzie się śmierć.  I kropka.   
    • @Bożena De-Tre … jednak przeredagowałam komentarz; bo nie ma co udawać zdziwienia problemem  ; w pewnej orkiestrze, starszemu muzykowi tak się  trzęsło całe ciało na widok praktykantek, że gdy jedna przechodziła obok, to na koncercie aż runął pulpit

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      .   Starcy ( ci zaburzeni)  dość szybko się demaskują i tak, przykładowo ciągłe mówienie  o wynikach moczu jest nie tylko skrajną impertynencją, ale i przejawem fallocentryzmu;  pianie wszem i wobec o młodym samopoczuciu - niepoważne opowieści o masowaniu stóp - zboczeniem fetyszu kobiecej nogi, ufff… trochę by gadać, ale po co, komu i na co, skoro wiadomo co w kales…. piszczy …   kiedyś może opisze się tych współczesnych , internetowych dziadów proszalnych o … komplementy, ale problem istnieje głównie w wirtualu , bo real - wszystko weryfikuje ;)) ( Ale też zupełnie szkoda -  wiele zacnych starszych osób, pakować do worka za patologią, bo przecież każdy z nas zna staruszków / starzejących się autentycznie z honorem i godnością…), pozdr.
    • Liczby zespolone!  Tak! Właśnie tym dziś rozmawiają: ludzki proton i neutron. Młodość ... o tyle fascynujący ląd, że kusi własnym nieodkryciem.  Sztuką jest mieć 99 lat i wciąż płakać nad pięknem kwitnącego bzu w dniu pierwszego listopada ...  ... Najbardziej lubię samotność tłumu.  Duety, tria, miliony i: karimaty, pieski, nosidełka, korale z pestek, historie oblanych kolokwiów i pierwszych prac w vegańskim barze - wszystko to miesza się w wielobarwną kakofonię, której jakoś brak spójności.  Lęk niby ten sam, niby tak samo odbieramy słońce, lecz jednak - na innej fali. I co rusz to utonięcie. Zamień się ze mną na życie - nie oddam ci go, możesz być pewien. Zbyt dużo w nim pociągów i balonów. Zbyt mało - poczucia bytu i papug ogłaszających rozejm. I w wolności ciasnego pokoju - rozwijam skrzydła.  Reszka czy orzeł? I w zniewoleniu bezgranicznej duszy - wzbijam się do lotu.  Pas startowy? Wytarte linoleum z motywem kakapo.  Nicość? - ma bilet do bardzo zatłoczonej przestrzeni... 
    • nieraz za krótka godzina za długa minuta -  zbyt wolna prawda a za  szybkie kłamstwo   gwiazdy ciut za dalekie chmury zbyt blisko miłość nieszczera uśmiech fałszywy   nieraz życie niełatwe wilk wyje smutno okno życia otwarte płacz dziecka boli
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...