Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Ile czasu mi zostało?         

Sam tego nie wiem

 

I szukam odpowiedzi

W snach i marzeniach

 

  (One wskażą mi właściwą drogę)                                                                                                                                           

Ile czasu mi zostało?                                                                                                                                                                      Sam tego nie wiem                                                                                                                                                                                 I szukam odpowiedzi                                                                                                                                                                          W snach i marzeniach                                                                                                                                                                    (One wskażą mi właściwą drogę)       

Ile czasu mi zostało?                                                                                                        Sam tego nie wiem                                                                                                            I szukam odpowiedzi                                                                                                      W snach i marzeniach                                                                                                      (One wskażą mi właściwą drogę)       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...