Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ma`am, anyone will offer their seat to you. 女士,每個人都會給你讓座。Proszę pani, każdy ustąpi pani miejsca.


Rekomendowane odpowiedzi

@violetta Proszę wybaczyć, droga pani, że nie odpowiedziałem od razu. Okno dla zapisi tekstu nie otworzyło się. Prawdopodobnie chwilowa usterka techniczna. Ale można było zamieścić zdjęcia. Dlatego komunikowałem się ze wszystkimi i z panią osobiście za pomocą obrazów. A na tych zdjęciach są bohaterowie mojego ulubionego serialu telewizyjnego z Danii, Badehotellet (Hotel nad morzem). Jeśli pani nie widziała to polecam. W tej serii nie ma nic poza relacjami, a jednak wciąga i nie chce się rozstawać z jej bohaterami. Ach, jak bardzo chciałbym być wśród nich, być jednym z nich. W serialu jest dużo światła, morze, lato, wydmy. Absolutne minimum potrzebne do szczęścia.

 

 

Edytowane przez Andrew Alexandre Owie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ma`am, anyone will offer their seat to you. Proszę pani, każdy ustąpi pani miejsca".

 

This is a rare genre of single-line poem, as capacious as a capacitor, polysemous and ambiguous. To rzadki gatunek wiersza jednowierszowego, pojemnego jak kondensator, polisemicznego i dwuznacznego.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Andrew Alexandre Owie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Andrew Alexandre Owie zmienił(a) tytuł na Ma`am, anyone will offer their seat to you. 女士,每個人都會給你讓座。Proszę pani, każdy ustąpi pani miejsca.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...