Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Ana   Jako osoba nielegalnie bezdomna miałem wojskowy nóż (od brata) i pistolet na gaz (kupiłem w Militariach na warszawskiej Tamce) - legalnie i policja o tym widziała (miałem w celach samoobronnych) - oddałem socjalnej Emilce Wesołowskiej (teraz żałuję, jednocześnie: jest to doświadczenie, jeśli w przyszłości znowu będę zmuszony kupić broń - nikomu już nie będę oddawał - do trzech razy sztuka), nomen omen: na Wordzie mam zdjęcie z pistoletem, również: opublikowałem tutaj i usunąłem, aby ludzi nie straszyć.   Łukasz Jasiński 
    • więc czyń waść co możesz by świat człeka choć jednego zmienić bo ten spotka innych pięciu i też ich trochę odmieni na lepsze jeśli będzie chciał   Pozdrawiam :)
    • @Ana   Podstawowa różnica między katolikiem i poganinem jest taka: gdybym słyszał, to: już dawno pracowałbym w Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego (nie przy biurku, tylko: w terenie) - założyłbym tam departament do likwidacji fizycznej wrogów Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej (w przyszłości: Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej), potocznie: Szwadrony Śmierci, otóż to: poganom nie zadrży ręka...   - W imieniu Rzeczypospolitej Polskiej!   I kula w łeb! Katolikom będzie drżała ze względu na podwójną moralność i dualizm psychofizyczny.   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witaj - dzięki  za przeczytanie i polubienie -                                                                                     Pzdr.     
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...