Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś

  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Sylwester_Lasota   Dla mnie języki to po prostu mowa komunikacyjna, która jest przelewana na papier, największą rodziną języków są języki indoeuropejskie, charakterystyczny dla tych języków jest ton sylabiczny, natomiast: hebrajski, chiński, japoński i tajski (tajlandzki) nie są językami, tylko: znakami, podobnie jak nieistniejące już runy słowiańskie.   Łukasz Jasiński 
    • Cudownie, proszę pani...   Łukasz Jasiński 
    • @Wędrowiec.1984Ty wchodzisz w życie innych, inni w Twoje, akcja, reakcja, interakcja. 
    • @Amber   Nie i nie, proszę pani, to nie jest równowaga psychiczna, tylko: pasja, dodam: gram jeszcze w Forge of Empires i Europe Geography, także: w warcaby i w szachy, czasami tłumaczę moje wiersze na łaciński, włoski i francuski lub na odwrót, mam: IQ - od 125 do 158 i testy zrobiłem z różnych źródeł - jedno źródło to żadne źródło, wiem, większość ludzi chciałaby być na moim miejscu - nie pracować, żyć i mieć święty spokój, tak: raz w miesiącu piję Żubrówkę i wtedy jestem jeszcze bardziej bezpośredni - zaczynam tańczyć i śpiewać, przeważnie słucham wojskowych piosenek (w moim przypadku: odbieram - drgania), dodam: moim przodkiem jest niejaki Jakub Krzysztof Ignacy Jasiński herbu Rawicz, mason, poeta i jakobin, jego grób jest na warszawskiej Pradze, przed Drugą Wojną Światową moi przodkowie mieli dworek w Jasionce - niedaleko Rzeszowa, teraz jest tam lotnisko i przerzut broni na Ukrainę, po: kądzieli moi przodkowie podczas Drugiej Wojny Światowej ukrywali żydów w ziemiance-spiżarni, wieś: Piotrkowice, gmina: Żabia Wola, województwo: mazowieckie, jeśli chodzi o mnie, to: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym, dziękuję za rozmowę i miłego popołudnia.   Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...