Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marszruta


Tectosmith

Rekomendowane odpowiedzi

@sam_i_swoi Aaaaaa! Chcesz mi zarzucić, że skoro nie studiowałem prawa to nic nie wiem w tym temacie? A Duda studiował i też nic nie wie. Nawet teraz nie użył normalnego, natychmiastowego ułaskawienia a rozpoczął jedynie procedurę co mogłoby potrwać nawet dwa miesiące. Wystarczy słuchać i czytać, i tyle w temacie. 

Edytowane przez Tectosmith (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Nie mam zamiaru zajmować się takimi rzeczami.

I tutaj znowu się mylisz bo Betony nie mają opinii, mają jedynie słowa swojego Lidera, który jest już betonem plastycznym, zdolnym do wygłaszania propagandy.

A jeśli idzie o szczegóły to ty także nie masz wykształcenia prawniczego i jedyne co możesz podważać to Ty sam. Jeśli dasz radę oczywiście. :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi

@Somalija w żaden sposób nie odniosła się do Twojej osoby. Zauważ.

Ja rozumiem, że Twój punkt widzenia i rozumienia jest niewygodny, ale nie mogę z tym nic zrobić. Poleciłem Ci ostatnio, żebyś Binga wypytał ot wielkie halo z rezerwami w złocie i strefą euro. Oczywiście tego nie zrobiłeś bo Ci nabito do głowy, że jak Polska wejdzie do strefy euro to jej złoto zabiorą. Szczerze polecam zgłębianie takich problemów i nie uleganie manipulacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Ja nie mam z niczym problemu. Jesteś Pisiorem to sobie bądź. Nic mi do tego. A przyszłość pokaże kto się rozczaruje, a kto będzie się śmiał.

Jeżeli w tym marszu nie dostrzegasz jadu, nienawiści, manipulacji i zwykłej głupoty to ja nic nie mogę z tym zrobić. Powiem jedynie: Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...