Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Jeśli chodzi o ADAPTER, to: jest to portal dla osób niepełnosprawnych - niewidomych i niesłyszących, trzeba wstąpić najpierw do Klubu Adaptera - wysłać dowód osobisty w celu weryfikacji, jeśli chodzi o mnie: wysłałem dożywotnią legitymację rencisty i mam wszystko za darmo - nie wszystkie podmioty na wolnym rynku i systemowe (państwowe i samorządowe) - respektują ustawę sejmową o Karcie Praw Osób Niepełnosprawnych, a o czarnej mafii - kościele - to już w ogóle nie wspominając...

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Jeśli chodzi o ADAPTER, to: jest to portal dla osób niepełnosprawnych - niewidomych i niesłyszących, trzeba wstąpić najpierw do Klubu Adaptera - wysłać dowód osobisty w celu weryfikacji, jeśli chodzi o mnie: wysłałem dożywotnią legitymację rencisty i mam wszystko za darmo - nie wszystkie podmioty na wolnym rynku i systemowe (państwowe i samorządowe) - respektują ustawę sejmową o Karcie Praw Osób Niepełnosprawnych, a w ogóle nie wspominając już o czarnej mafii - kościele.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Jeśli chodzi o ADAPTER, to: jest to portal dla osób niepełnosprawnych - niewidomych i niesłyszących, trzeba wstąpić najpierw do Klubu Adaptera - wysłać dowód osobisty w celu weryfikacji, jeśli chudzi o mnie: wysłałem dożywotnią legitymację rencisty i mam wszystko za darmo - nie wszystkie podmioty na wolnym rynku i systemowe (państwowe i samorządowe) - respektują ustawę sejmową o Karcie Praw Osób Niepełnosprawnych, a w ogóle nie wspominając już o czarnej mafii - kościele.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Amber

 

Jeśli chodzi o ADAPTER, to: jest to portal dla osób niepełnosprawnych - niewidomych i niesłyszących, trzeba wstąpić najpierw do Klubu Adaptera - wysłać dowód osobisty w celu weryfikacji, ja wysłałem dożywotnią legitymację rencisty i mam wszystko za darmo - nie wszystkie podmioty na wolnym rynku i systemowe (państwowe i samorządowe) - respektują ustawę sejmową o Karcie Praw Osób Niepełnosprawnych, a w ogóle nie wspominając już o czarnej mafii - kościele.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...