Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Pewnie tak. Moje kompetencje miękkie są nienajlepsze, czuję to. I brak miejskiego podwórka mógł się też do tego nieco przyczynić.  A to bardzo ciekawe, dzięki, że o tym wspominasz, jak będę miała czas i chęci,  to temat zgłębię.  I tu z jednej strony przyznam Ci rację, ale... ta informacja (o której zresztą sam piszesz w kontekście sieci) to broń obosieczna. Z jednej strony może pomagać wykrywać sprawców przemocy i zagrożenia, co pozwala zwiększać bezpieczeństwo, z drugiej zaś może być narzędziem przemocy lub ko-przemocy. W czasach "podwórkowych" nikt by nie wrzucił czyjegoś nagiego zdjęcia z szyderczymi podpisami do Internetu, bo po prostu nie było takiej możliwości.  A teraz takie rzeczy się zdarzają. Poza tym, kiedyś np. ruch uliczny był mniejszy.    Szkoda, bardzo szkoda. Tylko czy na pewno tak jest w każdym przypadku, czy dotyczy to tylko np. rozmów 1:1 na czacie? Czy takie portale jak ten, jednak kompetencje społeczne użytkowników mogą podnieść? Ja mam wrażenie, że tak, że mój sposób wyrażania myśli (odkąd jestem na tym portalu) - zyskał :) Ale może to tylko moje wrażenie :) Bo na żywo jednak hamują mnie nieśmiałość, introwersja i zaburzenia ze spektrum autyzmu.  Ale dosyć już o mnie ;) A tutaj napiszę tak... Znam parę tzw. Zetek, czyli osób należących do pokolenia Z, urodzonych w latach 1996-2010 i owszem, różnią się od mojego pokolenia, nie są tak "zaprawieni w bojach", nakierowani na przetrwanie, zaangażowani w pracę, karierę i przyziemni. Często wrażliwi, lekkoduszni, wygodni i lekkomyślni. Nie mają też tak wielkiej potrzeby prywatności, bo dużo zdarzeń ze swojego życia upubliczniają, "szpiegowska technologia" towarzyszy im niemal od początku i pozwala czuć się bezpiecznie. Ale też w większym stopniu dbają o swoje zdrowie (zwłaszcza psychiczne), są zawodowo elastyczni i nie tracą czasu na rzeczy, które ich niszczą i im nie służą. Mają umysły nakierowane na wolnościowe i przyszłościowe rozwiązania, są tolerancyjni :)  I w związku z tym, ja ich jednak nie przekreślam :)) Wyrosną z nich ludzie :)   Deo
    • @violetta Smacznego.  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Ja też. U nas są  małe łyski. w stawie. Nigdy wcześniej nie było
    • @hania kluseczka nie kręcą mnie mecze:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ty masz dzieci to wiesz najlepiej. W każdym razie na podwórku ich nie ma. Nawet po zakończeniu roku szkolnego od razu wszystkie poszły do domku. A myśmy imprezowali do wieczora. Dziękują za zajrzenie i serduszko.  
    • @hania kluseczka to u mnie wszystko jest w pozytywnych barwach:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...