Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Halo halo :) 

Czasem rzeczywistość przycupnie przy wierszu, ale na króciutko ... na czas pisania i czytania. Cała reszta to już... inna bajka ;)

Tak, te serduszka trochę takie... do sztambucha :) szkolne. Ale byłam na portalu, gdzie się dawało plusy i minusy, to dopiero była jazda, jak ktoś kogoś nie lubił i go minusował na amen ;)

Tak, komentarze byłyby wystarczające, ale nie zawsze i nie wszystkim chce się je pisać :)

Jeśli chodzi o bliskość to pióro/słowo faktycznie może czasem oddalać od...najbliższych.. ale z drugiej strony czasem trzeba trochę się oddalić by potem dobrze się przybliżyć :)

Zdrówka również :)

 

 

 

 

 

  

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @iwonaroma To piękny, kontemplacyjny tekst o naturze wiary i obecności tego, co niewidzialne, ale realne. Najciekawsza jest końcówka - zwrot do "Ciebie" (pisanego wielką literą, co sugeruje Boga). Pozdrawiam 
    • @Berenika97   Z drugiej strony, tekst może odnosić się do sytuacji, gdzie obie strony jasno sygnalizują wzajemne zainteresowanie przez mowę ciała, kontakt wzrokowy, zbliżanie się. W takim kontekście "gesty znaczą więcej niż słowa" może oznaczać, że napięcie i obopólna chemia są wyraźne - wtedy pytanie może wydawać się sztuczne. Gdy napięcie jest wyraźne i obustronne, spontaniczność ma swój urok.   Tak, to tym. Problem, że nie zawsze ludzie umieją odczytywać sygnały, a wtedy, czuje się niezręcznie,  albo jest zawiedziona brakiem inicjatywy nieśmiałego faceta.    Pozdrawiam. M.  @Leszczym W necie jest tego sporo, jak napiszesz "written consent to kiss" czy podobnie. How to give written consent? The consent letter must contain original signature(s), and cannot contain any restrictions, conditions, or stipulations. Any restrictions or conditions must be kept separately between the parties involved. The consent letter must simply state that consent is given to a person to use the similar name.
    • @Marek.zak1  Bardzo dziękuję!   Duszący upał i hałas z zewnątrz , ze szpitalem w tle  - to był już pełen pakiet!  @Gerber  Bardzo dziękuję! Na szczęście mieszkam w dużym mieście tylko okresowo. Nie ma to jak peryferie małego miasta. Pozdrawiam. :) 
    • @iwonaroma Genialny ! Kłaniam się !!   
    • Tekst ciekawy z rosnącym napięciem, stąd doczytałem go do końca, co nie jest regułą. Winda jest wdzięcznym miejscem do takich rozważań zresztą. Temat z tym muzykiem też jest mi bliski z czasów, w których jeszcze nie wiedziałem, co robić. Oczywiście i zgodnie z regułami dramaturgii najlepsza i najbardziej dramatyczna jest część ostatnia. Widziałem taki pokój w kryminalnym dokumencie. Facet był tak zakręcony, że prześladował dziewczynę. Pozdrawiam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...