Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • (dopisałem dwie zwrotki potrzebne i czytanie też jest lepsze: wrzucam bo tu było to jako niedogotowane danie)   Łąka cię wita pod blokiem  brzęczeniem swojego lasu; rośnie na oczach, pod okiem słonecznym; a lecz do czasu.   Czas kośby! i nikt nie poradzi: pogardy, rzezi bez walki; ryk kosiar osiedle przerazi – – zęby już ostrzą kosiarki...   Jeż jeden dzielny powstanie przeciwko kośbie zamierza: trzmiela na rozpoznanie śle: szuka sił do przymierza.   Mrówki werbuje i żuczki; król wron naloty bombowe obiecał; łąkowe zaś duszki czarami wspomóc gotowe.   Wojna wybuchła okrutna, duszki kosiarkę omamić pragną lecz przewaga smutna: myszy na czołgi z ząbkami...   Ptaki zawiodły i mrówki rykiem potwora zlęknione, i tylko dwie boże krówki z żuczków podjęły obronę.   Klęska: jeż dzielny konając wróbelkom jeszcze dziękuje: wodę do pyszczka mu dają; umarł: nic już nie czuje...   !Jeż się pod blokiem ocyka: łąk dzicze stoją jak stały! i szumi, drży oraz cyka jej dusza. Duszki wygrały!            
    • @E.T. „ w dechę” , ożywiłoby tekst ;)) i to wyjmowanie samej 

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , niezabawne jakieś, szybciej we dwoje ;))   ( ale puenta cienka jak dziesiąta herbatka z jednej torebki ;)   pozdr.
    • @Leszczym … taaak, to zaboboństwo tkwi w naszej mentalności - a najlepiej sobie buźki wycierają wszelacy hipokryci - jednak to, czy droga cierniowa, czy lekka - sami będziemy sobie oceniać;)))   pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        … a tomik można tak tanio wydać samemu- że nie warto się prosić, pozdr. ;) … mamy tutaj okropne burze, wygoniło nas kolejny raz z ogrodu… stąd problemy z internetem i co chwilę mnie rozłącza     … ależ fajny ten pomysł z Lambo - mojej córce by się pewnie jeszcze bardziej nadał, bo lubi luksus;) ja? I podteksty , ha, ha - ależ w żyyyyyciu , ( ledwo  co, czyjeś frustracje się za mną jeszcze wloką )… ale urodą „zwapnień” - wybielanie ;))   pozdrawiam i miłego wieczoru ;))      
    • @Dagmara Gądek No wziąłem to od piosenki Wały Jagielońskie - Monika dziewczyna ratownika :))) No naprawdę bez podtekstów żadnych !!!!  Koleżance Dagmarze dobrze radzę - starania o Lambo nie są wcale najgłupsze :)))) Ale co ja tam wiem, coś tam tu i tam widziałem i już. 
    • … druga zwrotka napisana chyba dla mnie ;)), pasuje jej ulał - pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...