Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Problemy opozycji i ..


bronmus45

Rekomendowane odpowiedzi

Problemy opozycji i .. błazeński uśmiech Schetyny
 

Głównym problemem dla opozycji - a jednocześnie hamulcowym - jest nie kto inny, jak Grzegorz Schetyna. Ja osobiście na PO głosuję odkąd powstała (przedtem na KLD), lecz teraz miałem chwilę zawahania, czy w ogóle pójść na wybory. Wiele osób z mojego środowiska na samą myśl, że to Schetyna jest "kapitanem drużyny" KE - nachalnie pchający się do władzy - zrezygnowało z udziału w wyborach, bo nie mieli na kogo głosować .. Przecież każde dziś wsparcie dla Schetyny mogłoby zaowocować w przyszłości objęciem przez niego fotela premiera, a to dla nas byłoby czymś komicznie / tragicznym. Jeśli ten człowiek nie zostanie wypchnięty raz na zawsze z polityki - opozycja nie ma szans w starciu z PiS.
Ja jednak poszedłem i zagłosowałem - tak, jak poprzednio (lecz z dużym niesmakiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Twój komentarz naszpikowany ozdobnikami godnymi iście "ludzkich panów z pierwszego sortu" w znakomity sposób obrazuje twarz "prawdziwego Polaka" w jego uświęconym tradycją wiary "miłosierdziu chrześcijańskim".

Z takich to właśnie warchołów składa się elektorat PiS-olubnych zwolenników "dobrej zmiany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Jeśli przyszedłeś tutaj tylko po to, by obrażać innych niż ty sam, to znajdź sobie miejsce wśród takich samych - jak ty - "patriotów". W innym przypadku zgłoszę do administratora twoje zachowanie i wtedy zobaczymy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...