Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witaj - cieszy mnie że bardzo się podoba - staram się by nie nudzić -                                                                                                                  Pzdr.
    • ja odniosę się do tego obrazowo : mam dwa smartphony jeden z nich jest zapasowy, owszem jest umowa licencyjna tam wszystko jest napisane... Do brzegu jednak, byłem na koncercie robiłem zdjęcia zapasowym telefonem i tak kilka dni temu, odpaliłem ten telefon bo przyszyły aktualizacje... i na widgecie od zdjęć moje zdjęcie z koncertu i podpis co to za koncert jacy artyści , na boga gdzie tu prywatność mam ochotę się pozbyć smartphone, ale tak jak pan napisał to wręcz nie możliwe bo tak mam kartę kolejowa a ta jest juz tylko w postaci cyfrowej nie ma jej juz w postaci fizycznej i jestem zmuszony albo zrezygnować z rabatu na bilety lub tkwić ze smartfonem który podpisuje mi każde miejsce i nawet wydarzenie. poczekajmy aż laptopy i inne urządzenia nie będą mieć fizycznej pamięci w postaci dysku twardego tylko kupi się określoną pamięć  w chmurze lub dodatkowy abonament na jeszcze więcej. A co do naszego systemu europejskiego to ewidentny socjalno-biurokratyczny wpływ państwa niemieckiego... to tak jak z dobroczynoscia w USA w jadłodajni nikt nie pyta kto przyszedł zjeść : czy jesteś kloszardem czy menadżerem to nie ma znaczenia bo to z pieniędzy na dobroczynosc  się robi a w EU jest cały system pomocy socjalnej który określa co komu za ile od jakiej kwoty i  tak dalej to przeraża bo wolność jest inaczej rozumiana niż poprawność polityczna... od tego są sady by rozstrzygnąć dokąd wolność słowa nie mija się z prawda i tak być powinno negujesz istnienie Muminków czy Kubusia Puchatka okay możesz to mówić bo mamy wolność slow ale jeżeli ktoś wie , ze Kubuś Puchatek i Muminki istnieją  to niech cie ciągnie do sadu i dowiedz mu , ze jest inaczej...  
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - dziękuje za miły komentarz -                                                                              Pzdr. Witam - cieszy mnie że wiersz przypadł -                                                                             Pzdr.serdecznie. @Adaś Marek - @Rafael Marius - dziękuje - 
    • @Jacek_Suchowicz Dziękuję Jacku:):)
    • Wspomnień żar Płonie ogniem Nocnych na łące Rytuałów W Twoje światło Co mnie spala Lecę jak ćma
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...