Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Somalija   Pani Agnieszko, wnioskując: jest pani w średnim wieku?    Mnie akurat ukształtowało życie, a Akademie, Politechniki i Uniwersytety jako szkoły wyższe są jak najbardziej potrzebne i powinni posiadać charakter elitarny, nigdy: masowy - te nazwy winne być zastrzeżone, reszta to prywatne Szkoły Wyższe, otóż tak to powinno wyglądać: Uniwersytet Krakowski, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Poznanski, Uniwersytet Gdański i Uniwersytet Białostocki - dla umysłów humanistycznych, Politechniki - dla umysłów ścisłych i Akademie dla umysłów sportowych, razem: osiemnaście elitarnych szkół wyższych, nie wliczając szkół wewnętrznych.   Jeśli chodzi o uprawianie sportu: uprawiałem różne, a najczęściej piłkę nożną: grałem na różnych boiskach szkolnych, także: na Agrykoli, Legii Warszawa i Warszawiance, pływanie trenowałem na Polonii Warszawa, trenowałem również strzelanie z kałacha na poligonie wojskowym na Siekierkach - teraz jest tam trasa Siekierkowska i chodziłem do różnych Szkolnych Klubów Sportowych (nie wiem czy jeszcze istnieją), kiedyś zorganizowaliśmy mecz: Zakroczymska - Plac Trzech Krzyży, wygraliśmy i mam dyplom - byłem kapitanem drużyny, natomiast: jako były pracownik Archiwum Akt Nowych miałem szkolenie z Obrony Cywilnej, dwa razy nie przyjęto mnie do wojska - mam kategorię "E" i tyle na temat.   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - no to będę wklejał -                                                           Pzdr. Witam -  dokładnie tak - chodzi o miłość -                                                                                  Pzdr. Witaj - miło że czytasz - zapraszam do działu haiku  -                                                                                                      Pzdr.
    • @Waldemar_Talar_Talar Liryczny...
    • To wykonanie strzału na granicach Unii jest trochę inne...   A prowokacja, cóż to próba dla Polski, że za moment będzie prawdziwia mobilizacja.
    • @Łukasz Jasiński Całą młodość grałam w koszykówkę lub streetball, sport mnie ukształtował, nie żadna szkoła czy uniwersytet. Sport, to działanie, uwielbiam taki stan w biegu, w ruchu.  Robię karierę tylko i wyłącznie bo jestem szybka i potrafię się umiejscowić, podjąć decyzję w mgnieniu oka i ruszyć. Mam oczywiście urazy, na wieki wybite dwa palce prawej dłoni i przemieszczenia w stawie skokowym prawej stopy. To jest ból życia i biegu, który mi codziennie towarzyszy.   Znam Sport od boiska nie od ławki, więc czasem oglądam i kibicuję, podziwiam, ponieważ spędziłam wiele godzin na przykład na rzucaniu do kosza z każdej pozycji, a każda piłka inaczej się odbija, to wszystko musi opanować rzucający...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...