Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Mądre słowa mądrego człowieka! Pasują jak ulał, pozdrawiam serdecznie  Jeśli tam, gdzie jesteś, czujesz, że jesteś na właściwym miejscu, to nie warto uciekać w nieznane… pozdrawiam  @violetta@iwonaroma dziękuję za serduszko i serdecznie Was pozdrawiam życząc dobrego weekendu
    • W zawieszeniu trwam Kosmiczny śpiew gwiazd Z oddali słyszę   Piaskiem czas Przez klepsydrę palców Znów przepłynął   Serce tęsknotą zmęczone Na krótkiej smyczy Nadzieję trzyma
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      To się zwykło określać jako "dobre intencje"   Dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam :)
    • @Rafael Marius ja tylko się uczę i pracuję i wakacje. W przyszłym tygodniu mam prywatne lekcje i angielskiego i francuskiego, i tak do wakacji. jakie to jest miłe zdobywać wiedzę:) mój mózg się nawet przestawia:) @Rafael Marius lecę dużym samolotem w sumie Boeing 787-8, gdzie jest kawka, drinki, klasa business:) i lecę w dzień, praktycznie cały dzień:) a powrót będę miała senny:) mam specjalne pończoszki na długie loty:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ale i tak strasznie długo jak dla mnie, choć dla Ciebie to pewnie drobnostka. W każdym razie życzę udanych lotów i wrażeń.   To pięknie.   Dobrze potrenujesz sobie.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...