Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Autorzy i wiersze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy w przyszłości będzie można zapisywać ulubione wiersze tak jak było kiedyś?

Czy można wyciągnąć lub utworzyc skrot do ulubionych autorów, bo wchodzenie przez zarządzana zawartosc itd jest  troche upierdliwe... 

Łatwiej gdyby ulubieni autorzy byli od razu pod kontem

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się nie zgodzić z Marlett. Teraz gdy klikam na autora pokazuje się wszystko, co napisał. Potem trzeba znowu wchodzic w menu, żeby ( przefiltrowac) wybrac utwory, a nastepnie patrzeć czy to co dany autor napisal jest w poezji wspolczesniej hydeparku itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się... tylko stary nie był gotowy na nowy wiek (erę smartfonów, ipadow itp). Dlatego dobrze się stało, że został zmieniony. Niestety, żeby był funkcjonalny jak poprzednio trzeba troche pracy i programowania (tak przynajmniej przypuszczam:)) plus pomysly forumowiczow.

Nieba byc nie musi wystarczy by był efektywny i przyciagał czytaczy jak i nie odstraszał tych co piszą.

Edytowane przez Marcin_Krzysica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Marlett,

ale cały czas się stara, coś ulepsza. Na pewno ma też inne ważne zajęcia, a my wciąż coś chcemy. Osobiście bardzo się cieszę, że mamy takie porządne miejsce na publikację. W tej chwili z tego co się orientuję nie ma bardziej funkcjonalnego portalu.

Uśmiechu życzę i słońca, pozdrawiam serdecznie :)

Edytowane przez Alicja_Wysocka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycję na usystematyzowanie utworów.

Klikam autora nastepnie zawartość i tutaj na pierwszym planie ukazują się jedynie utwory. Natomiast w zakladce na górze można by bylo zrobic filtry

-wszystko

-komentarze

-poezja wspolczesna(debiuty)

-wprawni

-Hydepark

Itd 

Edytowane przez Marcin_Krzysica (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby uprościć zapisywanie ulubionych utworów można skorzystac z przycisku lubię to. Dzięki temu z poziomu czytelnika uzytkownika pod katalogiem konto  mozna wprowadzic filtr/przycisk ulubione utwory/ polubione utwory i pokazywala by sie lista co mam polubione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • ( Z perspektywy niebieskiej )       Współcześnie „pańszczyzna” bardzo jest nie w modzie,       Bo w cudzą propagandę wierzysz narodzie,       W różne manipulacje z badań źródeł,       Które nieczarny obraz mogłyby dać cudem…!       A ja bym chciał dojrzeć też inne jej aspekty,       W tym te które nie są miłe twórcom sekty       Opisujących jej negatywność z zapałem. –       Ja zapytać nieżywych w zaświecie chciałem.       Trudno o seansy, ale jest wyobraźnia,       Niech mnie prowadzi, cudzy sztuczny mrok rozjaśnia:             Józef „– Pańszczyzna to było straszne całe życie tyranie, – Rewolucji zielonej, technicznej zaranie Jeszcze nie nadeszło, w dodatku mym panem Był człowiek wymagający, z buzdyganem Wpierw, a potem ze sławną hetmańską buławą, Co kazał musiało być, bunt nie był zabawą. A nas jak i was dzisiaj straszyli Moskale, On nas bronił, ba sam na Kremla stanął wale. Gdyby nie to, dowiedziałem się tu po śmierci, – Bezpotomność! – pochowałbym z żalem dzieci. Co mnie złościło minęło. Co ciebie minie?! A jak się miewasz z twoją « pańszczyzną » Marcinie?”       – Pańszczyznę zniesiono w dziewiętnastym wieku... „–Wiem, lecz « Jak? » – odpowiedz na pytanie bez lęku! – Prosty chłop poznał, że Lenin Rosji nowy car, Wyśmiali go, lecz ta zmiana to był mowy czar, Bo zniesienie nazw i mian nie uśmierca rzeczy. Czyżby państwo żyło z manny? – Bym ci przeczył; Więc, płacisz podatek w naturze lub groszu, Który z pracy, – różnicę między nami poczuj: Ma szła na Żółkiewskiego, co wśród kraju zbawców! Twej idzie część na szczęść a część na nieszczęść sprawców! Nie dość: nie masz wpływu na których pójdzie ile, – Praca byle jaka dotknie wszystkich, to tyle! Tak nie było tylko ze mną, zwykle wiedział chłop: Tyra na figurę zacną czy wcielone zło?! [1] « Rób co lubisz a nigdy nie będziesz pracować! » – Rzekł Chińczyk, – Rób dla zacnego humor zachowasz! Tyś nie pańszczyźniany, – toniesz w pośredniościach, Chcąc przekładni twych jakości w ich jakościach... – Rwiesz włos z łba, płacząc z innymi pospołu, Nie spokojniej żółkiewskich doglądać mi wołów?” [2]   PRZYPISY [1] Tak bym sądził, że dola chłopa pańszczyźnianego była ciężką, ale przejrzystszą od mojej, – on wiedział czy warto na swojego pana wypruwać sobie żyły czy lepiej prowadzić „strajk włoski”, ja zaś (wraz z innymi podatnikami) takiej wiedzy nie mam. [2] Stanisław Żółkiewski odziedziczył po ojcu m.in. Turynkę w ziemi lwowskiej (w której się urodził), sam Wolę i Niestawice w ziemi chełmskiej a pospołu z bratem Mikołajem trzy inne wsi w ziemi chełmskiej. Żółkiew nieopodal istniejącej już dawnie wsi Winniki założono później pod koniec XVI w., a budowę miasta rozpoczęto w r. 1597. Zatem, chłopów pańszczyźnianych miał.   Ilustracja: „Stanisław Żółkiewski”, na podstawie anonimowego obrazu z ok. 1650 r., z poprawkami postaci przy pomocy kilku programów, m.in. „Imagine”.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @violetta pierwszy promień słońca wystrzelił zza chmury, zima precz odeszła, za lasy, za góry. Słoneczko nam z góry bardzo ładnie grzeje. Powróciła wiosna, cały świat się śmieje. - Ładnie pozdrawiam 
    • @m1234 -:)-:)czyli dobrze trafiło skoro wiele rzeczy się zgadza…a Poeci często w grupkach prawie z „Norzem w bżuchu” ….był taki co nósz w butnierce nosił-:)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ….1234..-:)trzymajmy się.. @Bożena De-Tre Zamknęłam oczy ..ale nie umarłam -:)Lubię życie nawet w „ Szkicach”….
    • @Domysły Monika   Mama mi te zdjęcia zrobiła na warszawskiej Woli - tam pracuje, oczywiście: poprosiłem mamę i sam wybrałem tło - nie mam zamiaru za darmo niczego reklamować, zresztą: zawsze byłem fotogeniczny, a jak wracałem - to jakaś młoda dziewczyna obdarzyła mnie uśmiechem - zrobiłem dla własnego bezpieczeństwa głęboki łuk - unik - uniknąłem ją, otóż to:   Artykuł - Sto Dziewięćdziesiąty Siódmy - Pierwszy Punkt Kodeksu Karnego: "Kto doprowadza inną osobę do obcowania płciowego przemocą, groźbą bezprawną, podstępem lub w inny sposób - mimo braku jej zgody - podlega karze pozbawienia wolności od dwóch do piętnastu lat."   Źródło: Internet    Wyżej wymieniony artykuł został stworzony przez skrajnie lewicowe feministki pod opieką Komisji Europejskiej i jest całkowicie niezgodny z Konstytucją Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - to nic innego jak atak na godność mężczyzn - ubezwłasnowolnienie ich Ciała i Umysłu i Duszy - CUD-u (trzy pierwsze litery) - jak najbardziej jest nadużywany, słowem: terror - psychiczny i jak pani widzi: efekt jest odwrotny od zamierzonego celu, wracając do zdjęcia - wzrost: metr siedemdziesiąt sześć, waga: siedemdziesiąt osiem kilogramów i wiek - w lipcu skończę czterdzieści i cztery...   Łukasz Jasiński 
    • @mariusz ziółkowski ... czytam po raz kolejny i przyznam, że pierwszy wers.. "w kopercie jeziora"..  w połączeniu z dalszą treścią, jest dla mnie bardzo zagadkowy.   Wiesz.. próbowałam.. w kopercie... dzień szczelnie zamyka jeziora.. i dalej tak, jak Ty zapisałeś... Treść bardzo intrygująca, te tablice na końcu.. też troszkę mi "mącą"... ale doczytuję także, że chciałeś być archeologiem. Teraz, ode mnie tyle... zostawiam pozdrowienie.      
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...