Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Dagmara Gądek nie rozumiem tej wycieczki osobistej  Nie nudzę się w życiu  Mam pracę w której się spełniam dwie cudowne córki i mnóstwo planów na przyszłość które mam nadzieję zrealizować o ile zdrowie pozwoli i dożyję  Jeśli chodzi o te "cuda" no cóż kocham wieś i to co się z nią wiąże  Może moje wiersze nie są wysokich lotów jednak pisanie daje mi spokój i siłę  Dziękuję za czytanie Pozdrawiam
    • @Gosława

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję za to, że tak uważasz. Pozdrawiam ponownie :)
    • Zabieraj swoje manatki! — wrócił czym prędzej do wody, choć z pochodzenia podobny bardziej do słonia niż krowy. Ma na to wytłumaczenie, solennie tak spolegliwy: Lubię słodkowodne trawy i żywot w cieple, szczęśliwy. Gdy małym dzieckiem, kieł rośnie mu i jak mors śmie wyglądać. Dorosły, ściera trzonowce, odkurza w całuśny wyraz. Łatwo nie dojrzysz, rzek lustro zasłoni alg żywy dywan, na plecach otwarty w toni śpiewnej, a trąbką wygrywa. *** Terkot silnika Przejmują palce dziecka Latem na szybie        
    • boszszszsz, jest sad ( gruszą jak rozumiem - jest sama PL - ka ;)), jest  natura, sarny, przyroda, letnie ulewy …tyyyyle cudów !!!!!   Warto wyjść z przeszłości i przestać się postrzegać jako ofiarę, bo to paraliżuje przyszłość

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      …i, jeśli można , nie przypisywać płci przeciwnej posiadania eliksiru na pustkę w sobie , bo to z nią  jest  Ci źle; z nią się nudzisz i smucisz; zaczniesz być szczęśliwa, i zaraz się przypelętają adoratorzy, choćby…uffff ;)))   pozdrówki 
    • Ze zgliszczy się rodzi nowe, niektórzy tylko uznają rewolucje i odchodzą i niszczą, by siać to, z czego są zbudowani. Oczywiście nie posądzam Anny o tak dosłowne podpalenie, o nie. Ale może co niektórzy chcieliby zamknąć naszą Annę z krowami w oborze i dziesięciorgiem maleństw przy cycku? Miłość różne ma oblicza. Pzdr

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...