Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Randka


Duilla

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zimą z zasady to dziecinnieję przestaję szukać tego co nie ma w szufladzie chowam długopis marzeń przerywam pisać poemat dla niej   warkocze myśli śniegiem splątane już nie prostuję na kartce białej żadne tematy skomplikowane chyba że w wersji cenzurowanej   niedługo grudzień ogarnie przestrzeń postanowiłem - nie będę więcej wrzucał na forum teksty żałosne zacznę na nowo z nadejściem wiosny
    • Miłosnie   Łukasz Jasiński 
    • Muzykalnie    Łukasz Jasiński 
    • @Leszczym   Proponuję panu obejrzeć: "Sokoła z masłem orzechowym" - dobry film...   Łukasz Jasiński 
    • @andrew   Jeśli chodzi o Muzeum Sztuki Nowoczesnej, to: kiedy ono było w budowie, ja: mieszkałem jako osoba nielegalnie bezdomna w hostelu na Rembertowie - napisałem do dyrekcji wyżej wymienionego muzeum list elektroniczny w sprawie pracy - nie chcieli mnie, mogli mieć same korzyści...   - zatrudniając mnie na stanowisku gospodarza - mógłbym sprzątać muzeum - mogliby złożyć wniosek o dofinansowanie do Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych,   - artystyczne zdjęcia mogliby zamienić w plakaty i zrobić mi wystawę,   - wydawać tomiki wierszy: patrzcie, oto osoba niesłyszącą, a jak pisze...    - zrobić sobie reklamę na temat własnej tolerancji bez względu na pochodzenie, wyznanie, orientację seksualną i kolor skóry, sama przecież nazwa o czymś mówi: Muzeum Sztuki Nowoczesnej,   - mieliby same korzyści, nie tak dawno za pośrednictwem lokalnego pisma - "Nasze Miasto" - zrobili aluzję, abym jeszcze raz się do nich zgłosił, tak, tak i tak - robią aluzje i dają sygnały między wierszami, wiedzą, iż nie jestem głupi i w mig wszystko łapię,   niestety, już jest za późno, kiedy ja chcę - oni nie chcą, kiedy oni chcą - ja już nie chcę, słowem: marnują czas i robią krok wstecz, pewnie mieli nadzieję, iż zmarnuję własne życie, a jest na odwrót...   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...