Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

powrót do korzeni


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Januszu, bardzo ucieszyła mnie Twoja interpretacja, to dla mnie ważne, aby treść znalazła odbiorców, została odczytana. Zgadzam się, z Twoim zdaniem na temat celebrytów i im podobnych, którzy tak wiele czasu tracą na kształtowanie lub markowanie swojego wizerunku, że nie starcza im już czasu na prawdziwe życie, a umyka im bogactwo form pośrednich, relacje mogące wzbogacić, wzmocnić, uniezależnić, a są to przecież rzeczy najcenniejsze. Nie można mieć jakiegokolwiek zdania, tym bardziej złego, na temat człowieka, którego nie zna się osobiście. Mimo wszystko, Januszu, miejmy nadzieję, że ludzie tacy jak Ty i ja będą potrafili zachować niezależność myślenia. Pozdrawiam, A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Całkowicie i absolutnie się z Tobą zgadzam, Johny. Dodam tylko, że i osoba poznana w pociągu może zostać Twoim przyjacielem, jeżeli nie kończy się na jednej rozmowie i jeżeli po powrocie do domu dzwonicie do siebie codziennie i rozmawiacie godzinami. Wiem, że takie sytuacje są możliwe, choć ja akurat w pociągach nigdy nie rozmawiam, ale wiem, że są ludzie uwielbiający takie szczątkowe niby-relacje. Pozdrawiam, A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...