Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ostatni raz


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


W sytuacji, gdy facet ma poczucie panowania nad sytuacją, może pozwolić sobie na takie stwierdzenie. Jednak marynarz na zatopionym okręcie podwodnym, który widzi, że większość kolegów wisi na paskach, z pewnością ma inne spojrzenie na życie. Wydaje mi się, że osoba znajdująca się w sytuacji podobnej do opisanej w tekście, musi mieć podobne poczucie beznadziei. Jego okręt zatonął, powietrze się kończy, a ratunku nie widać. I nie ma w tym momencie mowy o pier..leniu pętli.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktokolwiek komukolwiek życzy jak najgorzej (nie mówię o śmierci, bo to jest przegięcie), to na pewno nie bez powodu. Więc w takim razie być może peel powinien przeanalizować swoje postępowanie, zamiast robić z siebie ofiarę. W ten sposób odczytuję zadaną sytuację. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


I pogrzeby ludzi śmieszą. Osobiście nic zabawnego nie widzę.
Pozdrawiam.
No to te życzenia śmierci, to były na serio, no to ci dopiero było życie. Przepraszam jeśli znowu urażam. Pozdrawiam
W porządku. Nie mam żadnej urazy.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Nie chciałem nikogo dotknąć tym tekstem. Ani tych, którym życzą źle, ani im życzących. Jeśli kogoś uraziłem, to przepraszam.
Myślę, że dla peela jest już za późno na analizy postępowania. Niestety, bywa i tak.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...