Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mogę uchylić okno na śnieg, ociepliłaś zimę. Tyle optymizmu z traw zebrałaś jesienią i pięknie się nim dzielisz.
Kryzys ? Jakie tam znowu kryzysy, depresje, bzdury,,,,uśmiech.
Babo świecisz piękniej nastrojem od lampek choinkowych. Dzięki

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Dziękuję, jest mi bardzo miło, że poświęciłeś swój czas i wykazałeś zainteresowanie wierszem. Tym bardziej, że jak sie orientuję z kiomentarzy, obecnie przebywasz w Azji. Nie jest to równiez odpoczynek, ale swojego rodzaju praca.
Podziwiam wszechstronność Twoich zainteresowań i osiągnięć artystycznych! Grasz na gitarze, tańczysz, piszesz wiersze, działasz na rzecz uczestników naszego Forum. Pewnie nie jestem w stanie wymienić wszystkiego, co należy.
Ciekawa jest Twoja propozycja, z ciekawością przeczytałam.
Dziękuję, serdecznie pozdrawiam,
z życzliwością
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


To najpiękniejszy prezent, jaki otrzymałam na gwiazdkę!
Nie jestem pewna, czy zasłużyłam sobie na tę najsympatyczniejszą pochwałę, jaką kiedykolwiek dostałam, ale najserdeczniej dziękuję,
obiecuję, że będę kolorowa i jasna teraz, w Święta i potem!
Życzę Ci wszystkiego naj!
Z uśmiechem
- baba
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



IZUś, CO TY NA TO, żEBY RYTM SIE NIE ŁAMAŁ.dodasz- PO- do płynę?. ładnie płyniesz śpiewająco:))
Stenuś, ale wtedy ten jeden, jedyny wers będzie miał 9 a nie 8 sylab jak wszystkie pozostałe. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć wtedy nad skróceniem poprzedzających dwóch sylab na jedną. Dzięki za obecność i uwagi, a Ty bardzo proszę, przeczytaj jeszcze raz.
Jak Twoje Ptaszyny?
Z uściskami - Iza

aaaa jest z NIMI, a ja czytałam z NIM, soooory Izuś, widzisz jak to ślepemu źle;)
PTASZYNY OKI, TYLKO NAJMŁODSZE CHORUJE WSZYSTKO PRZEZ TEN żŁOBEK,
ściskam z sorkami, ;);)
Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



IZUś, CO TY NA TO, żEBY RYTM SIE NIE ŁAMAŁ.dodasz- PO- do płynę?. ładnie płyniesz śpiewająco:))
Stenuś, ale wtedy ten jeden, jedyny wers będzie miał 9 a nie 8 sylab jak wszystkie pozostałe. Ewentualnie można jeszcze pomyśleć wtedy nad skróceniem poprzedzających dwóch sylab na jedną. Dzięki za obecność i uwagi, a Ty bardzo proszę, przeczytaj jeszcze raz.
Jak Twoje Ptaszyny?
Z uściskami - Iza

aaaa jest z NIMI, a ja czytałam z NIM, soooory Izuś, widzisz jak to ślepemu źle;)
PTASZYNY OKI, TYLKO NAJMŁODSZE CHORUJE WSZYSTKO PRZEZ TEN żŁOBEK,
ściskam z sorkami, ;);)

To niedobrze, może z czasem jednak się uodporni. Teraz będzie Ci czegoś brakowało. Dobrze, że jesteś!
Co do "ślepoty", to wiem jak to jest: w tym roku operowałam jedno oko, w przyszłym drugie. To tylko zaćma, ale potrafi szybko się uprzykrzyć, ostatecznie okulary jeszcze nie są dobrane, jedno oko się stabilizuje a drugie jak za matową szybą. Zabieg bezbolesny, 3 dni i się wychodzi, super!
Dobrejnocki! Ściskam
- Iza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Po pierwsze jestem zaszczycony inspiracją, bo jeśli utwór inspiruje do dyskusji, czy napisania czegoś, to oznacza, że kogoś w jakiś sposób dotknął i poruszył sam problem. Tutaj mamy problem zranionej kobiety, mamionej obietnicami i wyznaniami, a następnie ranionej odejściem, zdradą, czy przemocą. Osobiście uważam, że zapytanie mistrza o radę, czy zapytać kobietę przed pocałunkiem z opisaną sytuacją związek ma niewielki, ponieważ samo zapytanie świadczy o ostrożności, nieśmiałości, czy braku pewności siebie pytającego, a te cechy stoją mz, bardzo daleko od charakteru typowego manipulatora, bajeranta czy oszusta. Tacy nie cierpią na brak pewności siebie i nie pytają o rady, lecz obiecują, zapewniają i bajerują do bólu wykorzystując zauroczenie babki i ich wiarę w słowa i obietnice. Często spotyka się opinie, że dziewczyny dobrych, porządnych to nie bardzo, bo ich nie kręcą i wolą tych bad boysów.  W Twoim wierszu to podejrzewam jeden z takich, bezwzględny manipulant. Tacy, powtórzę, nie pytają o radę, czy mają zapytać czy mogą ją pocałować.  Sam wiersz jest bardzo poruszający, przyznam. Pozdrawiam serdecznie. M. 
    • @marekg Nie jestem pewien finału, Marku. Malujesz niczego sobie pejzaż, a później walisz z tym introwertycznym brzegiem. Ale to tylko moja - z definicji krzywa - perspektywa.
    • (...) a od zwykłych rzeczy naucz się spokoju  I zapomnij że jesteś gdy mówisz że kochasz ks. J. Twardowski.   Odtąd jesteś cały dla niej. Albo bądź pomalutku, jeśli wciąż nie umiesz.   Niczym kawa w kubku stawiana codziennie przed wschodem, na kuchennym stole, przy zaśnieżonych oknach. Czujesz, jak ją budzi, ogrzewa.   I już cię nie ma. Tylko pusty kubek pragnie na nowo aromatu i ciepła, drży jeszcze od dotyku jej dłoni. A ona zmienia się w pierwszy pieszczotliwy promień nad miastem.   Wystarczy ciebie dla niej na wszystkie poranki?   Gdy mówisz, że kochasz, pozwól i zaufaj, niech teraz ona nie zapomni, że jesteś.      
    • Mieszał kolory i przymroził…
    • @violetta

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @hollow man
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...