Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Dagmara Gądek Tak faktycznie może być, jeśli treść odniesiemy do ludzi. Tymczasem nie o człowieka tu chodzi ;) Niemniej dziękuję, że zajrzałaś i wyraziłaś swoje zdanie. Swoją drogą ciekawa byłam, czy ktoś wpadnie na to o czym piszę... metaforycznie... Pozdrawiam :)
    • ... jest urok, choć z przekazem się mogę nie zgodzić, więc i nie zgadzam, ha, ha. często osobniki nazbyt ostrożne, osoby tzw. drugiego kroku, mają pospolite deficyty odwagi i masę kompleksów, a nie wszystko da się wytłumaczyć kulturą osobistą. Kiedyś, gdy wielkiemu Ralphowi Kirshbaumowi wspomniałam o kulturalnej publiczności koncertowej, wybuchł śmiechem, twierdząc, że często więcej u niej jest  snobizmu, niż faktycznej miłości do muzyki i dodał, że nie przeszkadza mu, gdy ktoś żywiołowo klaszcze pomiędzy częściami utworu, gdyż ta spontaniczność jest bardziej  ludzka. A za prymusami, często wloką się głębokie kompleksy, ha, ha i to niemal każdego dnia można zaobserwować słowem - doskonałość ? na zdjęciach  ;)), pozdrówki miłe.
    • @Łukasz Jasiński  Oczywiście, że można. Pozdrawiam :)
    • @Manek Bardzo lubię te Twoje wiersze:-)))) Pozdrawiam raz jeszcze!
    • @Andrzej_Wojnowski Bardzo ładnie, pozdrawiam! 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...