Neo Opublikowano 13 Lipca 2011 Autor Zgłoś Opublikowano 13 Lipca 2011 Gdy tej nocy Twa postac ujrzałem z oddali ,gdy na niebie powoli malował sie swit, budził sie i dzien ,był już chyba wyspany,choc ziewał,chciał dalej spac...a Ty idac ku mnie byłas jak zawsze otoczona ta magia tajemnica i czarem skrywanym gdzies ,gdzies gdzie nie kazdy moze tak sobie wejsc...wyłoniłas sie jak ten bog morza i oceanu,wyłonilas sie jakby z morskiej piany,szłas tak wolno ,spokojnie,Twe kroki były tak zmysłowe,dostojne,tak delikane stawiawialas je,szłas jakby po wodzie,po szkle...obserwowałem przez chwile Cie..,ciekaw byłem kto taki do mnie zbłiza sie..czy to mi sie sni,czy to sie dzieje naprawde...To byłas Ty..
Anna_Para Opublikowano 13 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 13 Lipca 2011 Neo: jak wytrzeźwiejesz, przeczytaj to, popraw, i pogadamy. Na razie - to gigantyczny bełkot. I treściowo i formalnie. Brrrrr. Po co to publikujesz? Zdegustowana, Para:)
Duks Opublikowano 13 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 13 Lipca 2011 Witam. Rzadko bywam tak krytyczny, ale tym razem muszę zareagować. [u]Moje uwagi:[/u] po pierwsze - brak polskich znaków diakrytycznych (np. choc, gdies itp.), po drugie - spacje powinny być po przecinkach a tu są przed albo nie ma ich wcale, po trzecie - błędy np. „ stawiawialas, zbłiza się itp.”, po czwarte - przy takiej formie (moim zdaniem nie najlepszej) źle zastosowana interpunkcja po piąte – stylistyka „obserwowałem przez chwile Cie” Poza tym, co innego zły warsztat, a co innego niechlujne pisanie (z tyloma błędami). Szczerze mówiąc, dla mnie jest to brak szacunku do czytelnika. Proszę się nie obrazić, ale wiersz jest bardzo słaby. Jakaś myśl jest, emocje też, ale wyszło jak wyszło. Pozdrawiam.
Gość Opublikowano 14 Lipca 2011 Zgłoś Opublikowano 14 Lipca 2011 Autorze do dzieła :) Takiego prawdziwego. Tutaj nie ma nic konkretnego. Serio. Pozdrawiam.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się