Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dla Ciebie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego, ale mimo oszczędności słów wiersz wydaje mi się przegadany. Stworzyłem sobie w głowie inna konstrukcje, z mniejszą ilością wyrazów, jednak jaj nie ujawnię - to Twój wiersz. Szanuję i podziwiam odwagę przy pisaniu erotyków - nie każdy to potrafi.
Tobie mimo wszystko się udało.


Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid Ciesla

i eszcze dodam coś do komentarzy przedmówców - jak widzę słówko 'smysłowo' w erotyku to już oceniam go niżej - zmysłowość ma wynikać z opisu a ie z użycia słowa zmysłowo... smile.gif
Choć reszta mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Adam Szadkowski @ Aug 4 2003, 03:03 PM)
Stworzyłem sobie w głowie inna konstrukcje, z mniejszą ilością wyrazów, jednak jaj nie ujawnię - to Twój wiersz.


Adamie interesujące.... to miłe że "jaj" nie ujawnisz:))) szczególnie przy tym wierszu:)

Dawidzie masz racje z tą zmysłowościa, ale jednak tu ona była jak najbardziej na miejscu:)

Seweryn...pozwalasz?smile.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (nadia romanof @ Aug 4 2003, 08:48 PM)
CYTAT (Adam Szadkowski @ Aug 4 2003, 03:03 PM)
Stworzyłem sobie w głowie inna konstrukcje, z mniejszą ilością wyrazów, jednak jaj nie ujawnię - to Twój wiersz.


Adamie interesujące.... to miłe że "jaj" nie ujawnisz:))) szczególnie przy tym wierszu:)

Dawidzie masz racje z tą zmysłowościa, ale jednak tu ona była jak najbardziej na miejscu:)

Seweryn...pozwalasz?smile.gif

Wyrazy ubolewania. Miało być "jej", a wyszły jaja.

Przepraszam

Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...