Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Bea kontra f.isia... i reszta 'świata' kontra ;)


f.isia

Rekomendowane odpowiedzi

przenoszę ten wpis, dokonany przeze mnie chwilę wcześniej w wątku założonym przez panią Bea.2u
to oświadczenie, więc
- forumowiczów proszę o nie komentowanie
a administrację o 'zamrożenie' wątku

moim zdaniem, czas zakończyć 'temat' na forum, bo inaczej zrobi się z tego 'never-ending story',
co chwilę będzie się budził jakiś 'niedźwiedź' skory do pouczania z pozycji swoich 'jedynie słusznych' racji, budząc 'słuszny' sprzeciw tych, co 'jedynie słusznych' racji nie uznają,

to sprawa między panią Bea.2u a mną,
w obliczu daleko posuniętych przez panią Bea.2u roszczeń wobec mnie, zaproponowałam najsensowniejsze z sensownych rozwiązań - rozstrzygnięcie 'sporu' przez instytucje/osoby kompetentne, [a nie przez pobocznych pokrzykiwaczy/kibiców],

taki sposób sposób rozstrzygnięcia sporu, przyniesie nie tylko zadośćuczynienie moralne stronie pokrzywdzonej, ale również rekompensatę finansową, którą będzie mogła przeznaczyć np. na cel charytatywny..... ale co najważniejsze- istotą rozstrzygnięcia będzie wskazanie 'strony pokrzywdzonej' :)

tak więc - proszę administrację o
1. 'zamrażanie' wszystkich wątków i postów odnoszących się do 'sporu'
2. odbanowanie nicku Bea.2u

panią Bea.2u proszę o skontaktowanie się ze mną na pw portalu, celem podjęcia [proponowanych przeze mnie od dłuższego czasu] odpowiednich działań

mam nadzieję, że na tutejszym portalu, to już wszystko z mojej strony w tym 'temacie'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...