Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

układ krążenia


Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


ej, Peelu, nie bój się :) skoro już w listach jest miłość, to czas na masaż serca...bez strachu oddychanie "usta - usta" :)), powiedz mu, że warto zaryzykować, jeśli chodzi o miłość:)
a tak dodatkowo, to podoba misie to mini :) i nawet jest wieloznaczne...

serdecznie i ciepło -
Krysia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Madziu boję się, że list staje się, o ile już się nie stał, archaizmem. W dobie gg (którego nie posiadam), sms-ów (których nie lubię pisać) list to przeżytek, a do tego nie wiem ilu z nas potrafi go w wartościowy sposób napisać. listy mają w sobie ładunki emocji, można przeżywać je na wiele sposobów. już sam rytuał otwierania przenosi w inny wymiar, a przecież ktoś napisał, pofatygował się na pocztę, intymnie polizał znaczek i przykleił na kopertę uprzednio dopieszczoną. list umiera, szkoda tylko że mandaty przynosi listonosz tak pięknie napisane:(
Dobra starczy się rozpisałem a i tak muszę wysłać sms do mojej drugiej połówki żeby kupiła ziemniaki na obiad:)

dzięki za dobre słowo
pozdrawiam
r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


ej, Peelu, nie bój się :) skoro już w listach jest miłość, to czas na masaż serca...bez strachu oddychanie "usta - usta" :)), powiedz mu, że warto zaryzykować, jeśli chodzi o miłość:)
a tak dodatkowo, to podoba misie to mini :) i nawet jest wieloznaczne...

serdecznie i ciepło -
Krysia
dziękuję Krysiu za zatrzymanie się
pozdrawiam
r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...