Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. Jeszcze pamiętam , a nie pamiętam, trochę niespójne , chociaż może pamięta , że nie pamięta Pozdrawiam kredens
  2. A potem co jak już się radość wypali to i bakon też? choć ja znam też taki sposób jak wypełniacz czasu niby takie zawieszenie po Pozdrawiam Kredens
  3. niech będzie i tak zresztą wśród wielu lubień to jedno nielubienie może bedzie wybaczone Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego Kredens
  4. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Kredens
  5. Wiersz ciekawy ,ale przekombinowałabym go inaczej , tzn. nie rozpoczynała każdego wersu od tego co kto robi bo robi się od tego wyliczanka np.zamiast Latarnie budzą się z dziennego letargu- budzą się z dziennego letargu latarnie Pozdrawiam Kredens
  6. Ludzie często widzą to co chcą widzieć i przez to nie widzą tego co jest -tylko sylwestrowo na sylwestra dla wszystkich, nic poza tym Pozdrawiam Kredens
  7. Pozdrawiam również już po sylwestrowo - dobrego Nowego Roku Pozdrawiam Kredens
  8. Sylwestrowe dyrdymały , czyli życzenia szampańskiej zabawy i takowegoż nastroju , niektórzy tak to odebrali i chwała im za to, bo takie były moje intencje Pozdrawiam kredens
  9. Ten blask widzę w modzie , ale i tu jakis dziwny , "smuga blasku" jak dla mnie albo smuga albo blask a po blasku nie wcisnął sie nawet cień - fereria Pozdrawiam kredens
  10. ale się nażaliłeś i nachwaliłeś, aż strach! Pozdrawiam Kredens
  11. A Twój nad Twoim przez cały rok Życzy i pozdrawia Kredens
  12. jak fakt to fakt , z faktami się nie dyskutuje Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Kredens
  13. I o to tylko chodziło Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Kredens
  14. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku , dzięki Pozdrawiam kredens
  15. No pewnie nie tylko , ale każdy sobie dopowie Pozdrawiam Kredens
  16. Życzę również i pozdrawiam kredens
  17. w pierwszym wersie - to raczej światło tworzy blask więc trochę nielogicznie poza tym przekaz wiersza trochę zanadto tajemniczy jak dla mnie Pozdrawiam kredens
  18. serpentyny confetti modern talking biodra idą w tan szampan szampan szampan wystrzelił niejeden w niejednym miejscu świata niech nikt nie będzie sam cmok cmok w Nowy Rok i ten najpożądańszy i ten pierwszy zabawa do rana ekspresja orkiestra fajerwerki i my na statku miłości wszyscy się cieszą nikt nie zazdrości bo jak my szczęściem pijani tworzą krąg z rąk do rąk z ust do ust w jednym duchu i tylko pieski drżą jak co roku boją się huku
  19. Owszem zabieg celowy, choć zdaję sobie sprawę , że strasznie oklepany, ale co tam . Dzięki za wskazanie na błąd ortograficzny , poprawiałam , ta pisownia razem , czy osobno - trudna bardzo Pozdrawiam kredens
  20. Dzięki drobna kosmetyka owszem , co do reszty to pozostawiam w całości, tak mi pasuje , choć sznuję Twoje zdanie Pozdrawiam kredens
  21. Dzięki rzeczywiście jedno jutro niepotrzebne co do reszty , to tak chciałam Pozdrawiam Kredens
  22. Cześć Babo Izbo fajnie, Ci to wyszło wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku pozdrawiam kredens
  23. prawda dobra jest ale różowe okularki cukrowe na nosie duszy czy nie lepsze? ktoś powiedział ładnie wyglądasz a ty od rana widzisz wory pod oczami z niewyspania od chimery co cię oplotła mackami prawdy i tu nagle kłam taki ładny kic kic przyskoczył różowy króliczek i już łaskocze różowy języczek więc w mordkę go całujesz podążasz za nim uśmiechnięta na dzień cały pa do jutra może znowu będę smutna chyba , że ktoś... na pewno
  24. mogłabym zrobić wiele ale będzie tylko jedno jeszcze nie wiem co by uderzyć w samo sedno zawsze coś może zburzyć mój misterny plan ucieczek od ciebie gdy ty dawno już uciekłeś szybko zrobić zwrot i pobiec w inną stronę dość nieważne w jaką byle nie być w twojej podle się czuję gdy swe kroki tam skieruję głupie wspomnienie tylko jedno mgnienie może mi przypomnieć kim dla ciebie byłam nie jestem koniec finał a przecież ciągle jestem czemu jestem zdziwienie już być nie powinnam wciąż jestem i czuję że coś zrobić winnam odcięte korzenie rana krzepnie znów się otwiera zanim umrę od nowa wciąż umieram pytam jak mam wyjść z tego zaklętego koła gdy jutra nie ma bo mnie już nigdy nie zawołasz
  25. Aha źle przeczytałam , ale pewnie masz rację, że to zbędne Pozdrawiam Kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...