Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. Jak to mimo , a czyżby w nich był ratunek? Jak banalny i mało ciekawy , to chyba nic nie pomoże? Kredens
  2. Fajne dalekie skojarzenia i metafory , co umykają potrącając wrażeniem , lubię takie wiersze , choć piszę inne Pozdrawiam krdens
  3. Ostatnia zwrotka moim zdaniem niepotrzebna , ale całość konsekwentnie poprowadzona Pozdrawiam Kredens
  4. .....................strofa mocno przegadana i nieudolna, bo można inaczej, ascetycznie W zasadzie racja Pozdrawiam Kredens .....................ot banał patetyczno-testamentowe i mało strawne brak oznaczeń nie musi iść w wyjątki zastosowanych pytajników, gdyż forma pytania spokojnie je zastąpuje, zatem znaki są zbyteczne...
  5. intelektualnie i uczuciowo przewyższała innych w jednym ustępowała nie była skuteczna miała skrupuły cel wymykał się tuż przed oczekiwaniem szlachetność awans omija w końcu starość i ostatnia chwila w zaświaty przenosi tam przed najwyższym trybunałem pytają cóżeś robiła na świecie gdzie talenty zakopane?
  6. kobieto , Ty myślisz więc jesteś Z wyrazami sympatii Kredens
  7. Piękne i smutne i prawdziwe Pozdrawiam Kredens
  8. Ano tak Dzięki za czytanie i zrozumienie Pozdrawiam kredens
  9. Trochę to przypomina mickiewiczowską Romantyczność , a nawet bardzo tylko przeniesioną do współczesności. Co do dyskusji powyżej , to pozwolę się włączyć , moim zdaniem wiedza w tym filozofia nie mogą być na usługach wszelkich religii i tu podzielam zdanie Kanta zgadzam się z nim , bowiem racjonalnie nie można Boga wytłumaczyć, jednak siłą napędową człowieka nie jest rozum w tym ukształtowany przez wiedzę (różną czasem śmieci, ale i ona pozwala człowiekowi czasem nieźle żyć, wystarczy przyjrzeć się jaką furorę robią kolorowe czasopisma, choć one akurat wykorzystują wiedzę na temat tego co działa na ludzi więc może inny przykład brak wiedzy a tylko chęci coś się tworzy przeciera szlaki przez coś z pozoru mało wartościowego np. komiksy coś nowego "głupiego" a zrobiło furorę )tylko emocje myślę , że zawsze tak będzie, można się tylko zastanawiać dlaczego natura tak to ukształtowała wazniejsze emocje niż rozum ? Myślę , że to w celach przekazywania gatunku bez emocji i instynktu to kicha , nikomu kierując się tylko rozumem nie chciałoby się podejmować tak wielkiego trudu. Pozdrawiam Kredens
  10. Bardzo dziękuję i oczywiście wzajemnie , wszystkiego dobrego! Pozdrawiam kredens
  11. Jeśli tak pisze młoda osoba to oznacza wielką wrażliwość , jesli starsza to nostalgię za tym co minęło i juz nie wróci PozdrawiamKredens
  12. Ano tacy nieptrzebni, prosto i szczerze (w zaprawdę literówka) Pozdrawiam kredens
  13. Od piwnicy , podwórek aż po Mount Everest niby szeroko , a tak jakoś ciasno się zrobiło w poincie Pozdrawiam Kredens
  14. Jakby się tam było i czuło Pozdrawiam Kredens
  15. To kto go pilnuje i po co? Sam se tam siedzi uparcie? to kto go zamknął , no ale to bajka a ja tu chcę logiki Pozdrawiam kredens
  16. No właśnie , tak to jest, czasem tak jest i już Dzięki Pozdrawiam kredens
  17. taki smutno gorzki ten wiersz z politycznym podtekstem , nasza rzeczywistośc co trwa , prawie u każdego , no ale niedługo wiosna to już coś Pozdrawiam kredens Polecam film Jabłka Adama na you tube
  18. wszystko jedno co zrobię byle zadziałało , bo nie jest mi wszystko jedno, a poza tym że tak nie pisałam , to nie znaczy , że tak nie czułam , tak też można zapisać emocje , czemu nie? Pozdrawiam kredens
  19. No to Twój odbiór masz prawo , chciałam dać tytuł Wkurwiony kredens i teraz szczerze mówiąc też jest , ale wybaczam Ci chociaż "na siłę" też coś hnmmm To do oscari valtteri dopisuje , bo coś mi się technicznie pokręciło Pozdrawiam Kredens
  20. Dzięki czegoś się nauczyłam z czego będę mogła korzystać , bo zawsze miałam z tym opory pozdrawiam kredens
  21. Każda zwrotka na tę samą nutę , ale w sumie fajne Pozdrawiam kredens
  22. Myślisz? kiedy nie mam śmiałości, ale niech tam Pozdrawiam kredens
  23. to tak , aby nie urazić kogoś zanadto może by tak było, zrobiłam to przez edytuj, w pierwotnej wersji było dosadniej, kursywa ? chyba masz rację tylko nie wiem jak to teraz zrobić technicznie Dzięki i pozdrawiam również Kredens
  24. do usranej śmierci będziesz się gryźć że coś z tobą jest nie tak ? kurwa wszystko jest tak tylko czasem dryfujsz po mieliźnie żyj chwilą to się liczy a co jeśli ta chwila wbija nóż w serce ktoś ci pokazał ryj wieprza a niech spieprza nie warto żyć przeszłością nie oglądaj się jasne tylko najpierw wyjmij nóż nie pierdol mi w oczy miodem wczoraj obelgą coś zamknij na pewno albo coś zamknie za ciebie rzuć kością zrób ruch wszystko jedno
  25. Myślisz tak jak ja ale piszesz lepiej, bez kokieterii żadnej Pozdrawiam kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...