Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Alicja_Wysocka

Użytkownicy
  • Postów

    12 082
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    108

Treść opublikowana przez Alicja_Wysocka

  1. A ja Ci nie wierzę, ale wierszem można nakłamać :) Pozdrawiam :)
  2. To daj tę "pojemną formę" do prozy
  3. To jest wiersz?
  4. Ładnie nas zabawiasz słowem :)
  5. @Liryk dziękuję :) @Bożena Tatara - Paszko dzięki :)
  6. Super, niektóre nicki trudne do zapamiętania i napisania. Mnie się widzi, a już myślałam, że tylko ja nie wiedziałam :)
  7. Ale głupia jestem, nie wiedziałam, że to takie proste :)
  8. @Maria_M dziękuję Siostrzyczko :)
  9. Dziękuję, miło mi, dziękuję :)
  10. Gdy mnie ukoi szafir smutku - napisał Jacek Nie mam szafirowych oczu, Sherlok'u Pozdrawiam z uśmiechem :)
  11. Miło, że jesteśmy w tym temacie jednomyślne, dziękuję :)
  12. I słusznie, bo głupi też może mieć szczęście i nadal głupim zostanie. Magdo, mam prośbę. Skończmy tę dyskusję, po co nabijać posty.
  13. No i dobrze, tak trzymaj :) Płyną te Twoje wiersze, jakby miały żagielki :) Pozdrawiam
  14. "Z mądrym człowiekiem, to i pogadać ciekawie" (Fiodor Dostojewski)
  15. Magdaleno, to jest dyskusja na temat, co u mnie, co u niego, wypowiedź zawiera kolejne argumenty. Twój pomysł mnie nie przekonuje, niestety.
  16. Czyli po pierwszej zwrotce? Resztę wywalić? Hmmm... wolno Ci mieć takie, zdanie :) Jedna zwrotka nadaje się na fraszkę, kiedy myśl jest skończona. zabawna, satyryczno ironiczna, zakończona wyraźną puentą. W tym przypadku tak nie jest, moim zdaniem. W kolejnych zwrotkach rozwinęłam temat. Raczej zostanie, tak jak jest. Także pozdrawiam :)
  17. @AnDante W krótkiej sukience, raczej przykucnę chyba wypada zachować twarz, ewentualnie mogę przyklęknąć przed dobrym wierszem, pasuje Waść? Dziękuję za strofkę :)
  18. @AnDante kłaniam się niziutko :)
  19. @Jacek_Suchowicz @jan_komułzykant pięknie dziękuję za wierszowane kwiatki :)
  20. Subtelnie Klaudio. Pozbyła bym się jednego "śpiewa" wiatr jesienny śpiewa serenadę drzewom zaspanym. Sensu nie zmienia, a unikniesz powtórzenia. Jeszcze trzy razy w niewielkiej formie, bo niedługiej masz to samo słowo kropelka. Pozdrawiam niezłośliwie, odezwij się do nas :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...