Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

bazyl_prost

Użytkownicy
  • Postów

    7 751
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez bazyl_prost

  1. @violetta gdzieś mi znikły tachiony
  2. @violetta blisko do wody w proszku
  3. @Czarek Płatak dekadencja
  4. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man ja nie widzę świata jesteśmy w czarnej d tzw.
  5. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man morze truskawek kto wie ten smutny
  6. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man nim będzie huk""'
  7. @bazyl_prost jakieś góry widzę i ratunek patrz wszy skąd tak, to tragiczne @bazyl_prost jakby było o polowaniu to by było wesołe
  8. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @violetta daktyle to to samo
  9. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @violetta cukier krzepi ale męczy
  10. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man tu już mi się kończy wena strach nie pamięta odmienny bieg zdarzeń
  11. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man wódka się leje mózg oniemieje nikt się nie śmieje
  12. @wierszyki nie wiem czy dobrze czy źle , tylko nie rozumiem za pierwszym razem, to o granitowych górach czy klęsce głodu? o braku śniegu w Holandii?
  13. bazyl_prost

    senryu piątkowe

    @hollow man praca do późna wieczorny powrót chwila zastanowienia
  14. @Omagamoga rycerz mówi o życie takieś mi smutno mi ale żyję o życie to ten pierwszy ideogram, ten schemat jest o walce , widać przelew krwi i śmierć, jakby było o polowaniu to by było wesołe
  15. @Simon Tracy taki to już etap dorosłości , można liczyć na szczęście , na to że gdzieś się znajdziesz, ktoś cię podniesie, zazna, to trochę straceńcze krótko pisząc , wiersz się nie wznosi, plucha i zawierucha.
  16. @wierszyki może tu nie ma miejsca na enigmę ale to jest enigmatyczne
  17. @violetta zanudzisz się nad oceanem
  18. bazyl_prost

    (wieczorne haiku)

    @iwonaroma to frustrujące, taki brak światła że tylko chce się gryźć pierniki, ale starasz się stworzyć jakiś klimat więc akceptująco.
  19. @Annna2 to faktycznie za długo jak na jeden dzień , przepraszam za apokaliptyczny fragment i nie liczę na sympatię
  20. bardzo fajne , przeczytam kilka razy , bardzo lecznicze
  21. @Czarek Płatak buraki zimą to raczej nie
  22. woda otula bielą nie jest zimno zima zastępcza
  23. antarktyczna mgła u mnie, też fajnie
  24. tego w tym roku nie będzie bo nie ma mrozu
  25. bazyl_prost

    (wieczorne haiku)

    @iwonaroma takie to że chce się gryźć twarde pierniki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...