Sylwester_Lasota
Użytkownicy-
Postów
13 179 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
60
Treść opublikowana przez Sylwester_Lasota
-
@Annie, @Klip, Zmieniłem. Dzięki :)
-
Dzięki. @Klip tylko chcę się upewnić, czyli: mięsiła i gniotła się nie rymuje. Tak?
-
Wytłumaczysz mi proszę, jakim cudem mięsiła i gniotła się nie rymuje?
-
Panna Zuzanna z Merziączki, gdy tylko brała w swe rączki, gniotła, mięsiła, tarła, kręciła ciasta na placki i pączki.
-
Dziękuję. Wzajemnie :)
-
mróz błękitne niebo nad zamarzniętą rzeką i lśniące słońce Pozdrawiam :)
-
Czy ktoś jeszcze go pamięta? Taki ładny był bałwanek... Wszedł do chaty, chciał się ogrzać, więc przy piecu sobie stanął... Dziś się pisze inna bajka, drogie Panie i Panowie, nie ma śniegu, ni bałwanka, lecz bałwany same w głowie.
-
Ciało niestałe
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Fraszki i miniatury poetyckie
Wybacz, ale odnoszę wrażenie, że zmarnowałaś genialny tytuł. Pozdrawiam -
łuna na wschodzie przez oszronione drzewa zmiana pogody
-
pora umrzeć
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Jacek_Suchowicz utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
To jest pewien paradoks, że cywilizacja śmierci próbuje świadomość nieuchronności i powszechności śmierci odsunąć na jak najdalszy plan. Dobry wiersz Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. -
trudne do określenia
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Gerber utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Z przyjemnością przeczytałem ten refleksyjny tekst. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku! -
czym się różni nowy rok od wojny?
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na iwonaroma utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Myślę, że przede wszystkim zaawansowaniem technologicznym i ilością ofiar. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Niech to nagorsze omija nas jak najdalej. -
Wiwat 2025
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na kaarcik utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pomimo wszystko, a może właśnie dlatego, Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku! -
Dla Oleńki?
-
Oby "nieproszeni" jak narzadziej pukali, a najlepiej wcale. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!
-
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
-
Sylwester w hełmie
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nie nie jestem. Z niemieckich hełmów karmililiśmy psy i kury. Inne też się zdarzały, ale polski do niczego się nie nadawał, bo miał dziurę z boku. Taka historia. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku. -
I znowu Sylwester
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Poezja to życie utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
No tak! -
Życzenia noworoczne
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Andrzej_Wojnowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Długo się zastanawiałem czy nacisnąć pucharek, czy serduszko... :)))) Życzenia raczej z tych utopijnych i ze sporą dozą sarkazmu, ale dziękuję i wzajemnie :) Pozdrawiam serdecznie. -
Życzę
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na viola arvensis utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pozwolę sobie odpowiedzieć moim starym wierszem: Wszystkiego Dobrego :) -
Co nam w duszy gra
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na lena2_ utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Oj, tak... Pozdrawiam :) -
Wigilia 1938
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Kiedyś na wsi to była norma. Białe dla gospodarzy, różowe dla inwentarza. Dopiero w tym roku jakoś tak sobie uświadomiłem, że tej różowej kolendy nie ma ostatnio w zestawie, który otrzymuję. Dziękuję za czytanie I pozdrawiam. -
przez witraż
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na mariusz ziółkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nie wiem czy to odpowiednie słowo, ale urokliwe to jest. Pozdrawiam. -
Sylwester w hełmie
Sylwester_Lasota odpowiedział(a) na Sylwester_Lasota utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Noo, na przykład :))))), ale przecież napisałem, że to nie pomyłka, ani błąd ortograficzny :) Jednak interpretacje czytelnicze są interpretacjami czytelniczymi i nie zamierzam z nimi dyskutować. Pozdrawiam. :)))) Zapewne wiesz jako ponoć celebrowanie tego dnia się zaczęło... Jest to zawiązane z Końcem Świata właśnie, czyli dość blisko Wieczności, Również pozdrawiam.