Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Wiechu J. K. gdzieś pisali, że Na początku było Słowo... :)
  2. @Wiechu J. K. a co było najpierw? ;)
  3. @Wiechu J. K. dla mnie miłość przez duże M - jest dla każdego, nie tylko tych co kochają przez duże K :)
  4. @MIROSŁAW C. piękne, delikatne! :)
  5. @Wiechu J. K. jak pisał klasyk W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą. Ten zaś, kto się lęka, nie wydoskonalił się w miłości. 1J4,18 To jakoś bardziej do mnie przemawia :)
  6. @Wiechu J. K. samą prawdę google rzecze ;) niby tak, ale to takie ludzkie, a On kocha ludzi :)
  7. @Myszolak świetna koncepcja i fajna autoironia po mocnym wstępie ;)
  8. Obie panie @zawierszowana i @Clavisa cudnie! Nasycę się czytając... obok :)
  9. @Magdalena tylko nie mów tego Caplockiem ;) Rzadko rozumiem o czym piszesz (ale to moja ograniczoność) ale ostatnio jakoś więcej. Nie wiem czy ja się rozwijam, czy Ty mutujesz? :)
  10. @Magdalena a nie spodziewałbym się ;)
  11. @Walka z Czernią fajna autopromocja! Co do wiersza... to chyba nie zgadzam się z prezentowaną tam ideą... wolności? ;) A co! Wolno mi ;)
  12. @Magdalena dobry, taki... zawadiacki ;)
  13. @Wiechu J. K. dobre, szczere niepogodzenie się! Takie wołanie o... sens? :)
  14. @Leona jest jakieś cierpienie...
  15. @Grażyna Budziszewska zakładam fanom ;) Czuję się jak na wykładach, na których nie miałem odwagi zaistnieć! Cudne! :)
  16. @Clavisa jakoś znajomo mi ten wiersz pobrzmiewa... jakbym już kiedyś go czytał. No ale co dalej??!?! co z ruchem, co z rękawicą, wyzwaniem i refleksem? Normalnie nie mogę się doczekać - czas na burzę! ;) @hollow man bracie! ciekawe talenty w Tobie drzemią! Szacun :)
  17. @Grażyna Budziszewska dzięki za szeroką gamę twórczych możliwości, douczam się korzystając z okazji :)
  18. @Berenika97 raczej jako spadek po Adamie i Ewie ;)
  19. @Lenore Grey mnie chyba czeka... tańsza... albo Tania :)
  20. @A.Between to przez cukier!
  21. @Trollformel dobre słowoklocki :)
  22. @hollow man tak czy inaczej, wspieram w zmaganiach o niepodległość, to nigdy nie jest łatwe :)
  23. @hollow man odwagi! Nie bądź jak woda z akweduktu w Laodycei ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...