@Wiechu J. K. jak pisał klasyk
W miłości nie ma lęku,
lecz doskonała miłość usuwa lęk,
ponieważ lęk kojarzy się z karą.
Ten zaś, kto się lęka,
nie wydoskonalił się w miłości. 1J4,18
To jakoś bardziej do mnie przemawia :)
@Magdalena tylko nie mów tego Caplockiem ;)
Rzadko rozumiem o czym piszesz (ale to moja ograniczoność) ale ostatnio jakoś więcej. Nie wiem czy ja się rozwijam, czy Ty mutujesz? :)
@Clavisa jakoś znajomo mi ten wiersz pobrzmiewa... jakbym już kiedyś go czytał.
No ale co dalej??!?! co z ruchem, co z rękawicą, wyzwaniem i refleksem?
Normalnie nie mogę się doczekać - czas na burzę! ;)
@hollow man bracie! ciekawe talenty w Tobie drzemią! Szacun :)