Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Ernest Guzik dobry terapeutyczny wiersz dla skołatanych życiem! Dzięki :)
  2. @Ignis jaki mięciutki wiersz! Cudo :)
  3. @Leroge mimo natłoku emocji i obrazów, czy się lekko - forma rzekłbym user-friendly :) Ciekawy wiersz, a te kursywe linijki to cytaty, czy tylko zmiana dekoracji?
  4. @Nefretete chłopie! szacun - ja w swej ograniczonej głowie zupełnie nic nie rozumiem. Ale ufam, że skoro zadałeś sobie tyle wysiłku - to na pewno jest za tym jakaś słuszna potrzeba!
  5. @hollow man bracie i dlatego właśnie nie lubię się ukrywać za peelem ;)
  6. @viola arvensis nie wypada mi teraz, niewieście - acz ciekawskiej i to po jej stronie granicy ;) - nie dać odpowiedzi... ...co tu robić...? co tu robić...? ja tutaj... szukam... człowieka (wiem mało oryginalne i nie ma się nawet co równać pomysłodawcy) i drugie... mam takie małe krzesiwko... i krzesam dobro, albo dobrze krzesam. i trzecie to - lubię Was poczytać i zachwycić się ile talentów jest na świecie pięknych :) Kurtyna! Post ten ulegnie samozniszczeniu po 32 min 12 sek ;)
  7. @Leszczym dziękuję za ciekawość i dobre słowo - naprawdę doceniam i szanuję :) Dziś jakoś szczególnie mnie tu bombardują o... publikację, ale ja wciąż za wieszczem: Niechaj mię Zośka o wiersze nie prosi! Nie po to tu jestem :) @viola arvensis wybacz Fiołeczku za prywatę.
  8. @viola arvensis oj nie ja do PLki piję ;) a i fakt jak buc jaki szlaban łamie, to niefajnie...
  9. @viola arvensis mimo wszystko jakiś niepokój jest... tam za tą granicą, chyba?...
  10. @vioara stelelor cieszę się, że doszło do integracji pasji :)) gwiezdną muzyką ;)
  11. @bazyl_prost to ta iskra, czy też pochodnia, która Ty masz, a ja nie umiem ogarnąć tego światła, które mnie oślepia...
  12. @bazyl_prost boję się czytać Twoje dzieła.
  13. @hollow man bracie! zaskakujesz mnie co... wątek ;)
  14. @iwonaroma filozofia 10 słów... cudna! :)
  15. @Clavisa świetne to "nic' w tym nawiasie! :)
  16. @Magdalena i tym sposobem przeszłaś od poezji do prozy ;) a za rogiem czai się jeszcze... dramat? ;)
  17. @EsKalisia starożytni mieszkańcy Afryki mawiają, że zapach dobrze zaparzonej kawy potrafi przegonić nawet... stado lwów ;) aż za Kijów ;)
  18. @EsKalisia zuch palarko-kawiarka z Ciebie, prawie, że kawiarenka haha
  19. @bazyl_prost trochę tak, trzeba mieć - talent. Bo warsztat bez talentu to i tak marne rzemiosło tylko.
  20. Ja to ani za flow ani za mistyką nie nadążam...
  21. @wiedźma jakoś tak się stało, że zostałaś szczęśliwą adresatką mojego 1000 postu tutaj! :) postu o mocy właśnie haha Odwagi - zstąpmy do głębi, jak wieszczu pisał :)
  22. @wiedźma ojej.... powiało grozą ;) jak to mawiają: - niech moc będzie z Tobą ;)
  23. @Magdalena Ci co tak piszą są najbardziej podejrzani :) niechaj Ci się darzy, ufam, że trzewia już Ci odpuściły?
  24. @wiedźma myślisz, że brak?... może to kwestia chęci sięgnięcia w te obszary? :)
  25. @Magdalena znów się schowała w swojej kopalni :) Nic bym nie chciał, może nieco ludzkiej szczerości :) Choć jesteś OK - nic nie musisz zmieniać... jeśli nie chcesz ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...