Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @wiedźma normalna niewiasta z Ciebie haha ;) Tej prawdziwej ciszy nie da się zagadać... :)
  2. @wiedźma oj wybacz, w sumie tak bez sensu napisałem, a potem zamknąłem rozmowę. Znam ciszę od jej... mało znanej strony po prostu :) a że ogólnie fajnie z niej dziewoja - to przy tej wersji zostańmy ;)
  3. @wiedźma doceniam zainteresowanie, ale to, by trzeba było przeżyć, aby zrozumieć :)
  4. @wiedźma mam skrajne i odosobnione stanowisko w temacie ciszy... Ale rozumiem Twoje podejście.
  5. @hollow man no to zostań! i tylko nie mów, że tak będziesz zleżał ;)
  6. @hollow man bracie, proszę tu ze mnie menstrufana nie robić!! @EsKalisia wybacz, zabieram tego pana z tego wątku ;)
  7. @wiedźma mi też nic się nie stało... ale sugestia wymowna :)
  8. @aniat. ciekawe dobrane dylematyzujące obiekty :)
  9. @Ernest Guzik pachnie tu... apetytem na życie!! Pięknie, tak żyj! :)
  10. @jan_komułzykant przepraszam, ale to: skojarzyło mi się z wylewaniem rosołu do przerębli..
  11. @Ernest Guzik pomysł fajny, ale uważaj na pułapkę zewnętrznej walidacji ;) Jesteś OK, z każdą i bez żadnej litery :)
  12. @Ernest Guzik podobają mi się Twoje wiersze! Szczere i prawdziwe. Robię fandom ;)
  13. @vioara stelelor po prostu... piękne!! aż mi się zatęskniło już za moim ogródeczkiem... :)
  14. @Lenore Grey mała rzecz, a cieszy :)
  15. @wiedźma auć... cicha przemoc i głosny bunt na nią! Celne :)
  16. @Myszolak ładny wiersz! Taki młodzieńczy, czysty :)
  17. @viola arvensis czasem mam też takie myśli... ale staram się wzbudzić miłosierdzie, nie znam wszystkich historii. Miłosierdzie rośnie na glebie skruchy, a grzech karmi się wolnością. Szanuję autorskie ujęcie! ale staram się nie tracić wiary w ludzi. Pozdrawiam :)
  18. @Stary_Kredens doświadczalna prawda. Dziękuję, sam bym tego lepiej nie ujął.
  19. @EsKalisia świetne!!! a jakie prawdziwe!!! męska strona publiczności - bije brawo ;)
  20. @Leszczym Love język polski :)
  21. @leszek piotr laskowski ciekawy wiersz i forma bardzo dobra, swobodnie się czyta! Jedynie z przekazem się nie do końca zgadzam, ale kto autorowi zabroni :)
  22. świetne! w końcu udało się odnaleźć nie odnajdywalne :)
  23. @lena2_ tak wraca życie do człowieka :) samo sedno!
  24. @Magdalena prawie rozumiem! :) Morze zimą - fajna sprawa.
  25. @hollow man bracie! toś pojechał...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...