Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @hollow man widzę Cię jakby za murem, od białoruskiej strony Nie wiem czy szukasz wolności, czy tylko nie chcesz być skundlony?
  2. @hollow man wolność jest nagrodą za przyjaźń z Prawdą bracie :)
  3. @hollow man świetne!!! :) zuch!!! tyle tylko panie, że to... nielegalny przemyt jest.
  4. @hollow man handlujesz wolnością?...
  5. @hollow man inne motywatory dla niewolnika to dalsze tylko brnięcie w... niewolę ;)
  6. @Berenika97 dla mnie już oba słowa z tytuł za utwór wystarczają...
  7. @hollow man ale to walka o wolność! Odwagi!
  8. @Grażyna Budziszewska śliczne :) tajemnicze formy mnie zawsze intrygują :)
  9. @hollow man oj nie bracie!!! lawirujesz między nałogami...
  10. @Berenika97 sama prawda. Bojowaniem jest życie człowieka na ziemi.
  11. @widelec mocne... boli czytanie...
  12. @APM ważny temat, dzięki za zatrzymanie.
  13. @Clavisa for free and all inclusive - help Yourself ;)
  14. @Clavisa gambit to już zasada ;) a w jego cieniu najczęściej czai się podstęp, albo zdrada ;)
  15. @Clavisa na moje oko partia idzie na gambit ;)
  16. dobre pytanie! @vioara stelelor dzięki :) @vioara stelelor tak myślę i... w moim stylu to by wyszło pewnie tak: Wtuliłem się w łąkę - usiadłem na biedronkę... eh ;)
  17. @vioara stelelor pełny cytat to: nigdy nie mów nigdy więcej ;) Mam podziw dla twórców, którzy robią coś, czego sam nie potrafię, tłumaczę sobie, że wypełniają mój brak ;)
  18. Charismafilos

    W marcu…

    @Grażyna Budziszewska urocze ;) choć kopulacyjnie odważne ;)
  19. @Kapirinia dobre koleżanko! lubię takiego ryma!
  20. @vioara stelelor kurka zazdraszam i winuszeję :) w życiu bym nie był w stanie wydać takiego cuda z siebie!
  21. @EsKalisia dobry hipisowski rap ;)
  22. @lena2_ cudne! Chociaż mi się zawsze remedium z requiem miesza...
  23. @EsKalisia nieustająco - odwagi! :)
  24. @Ernest Guzik spoko koteł ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...