Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 161
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. Charismafilos

    haiku - o ciele

    @Nata_Kruk w oborze w stodole się ciele ściele Poszło by na siano a nie tam w pościele ;)
  2. @lena2_ doprawy prawdziwe :) Odwagi dla nas, do stawania w Prawdzie :)
  3. @Clavisa roziskrzyło się iskrami żerowisko :) Śliczne :) i tutaj tajemnych nawiązań... :) P.S. Hurt-Detal - iskry do nabycia w dobrej cenie ;)
  4. @violetta niewolnika tak, wolnego - raczej nie :) Miłość to akt woli, a nie motylki w brzuchu ;)
  5. @aniat. tak! miłość się wybiera ;)
  6. @piąteprzezdziesiąte ja bym się z takim rozwiódł ;)
  7. @vioara stelelor podziwiam kwiecistą obfitość mowy :)
  8. @huzarc a tak niepozornie się zaczynało...
  9. @APM ciekawe - sen we śnie :)
  10. @Konrad Koper @hollow man @Myszolak @violetta @KOBIETA @piąteprzezdziesiąte @wiedźma @Leszczym @EsKalisia @tetu @onasama @Clavisa dziękuję za pochylenie się nad tym maleństwem :) @violetta dzięki za piosenkę i krokusy :)
  11. @Wiechu J. K. kiedyś w ubiegłym wieku jak Internet pojawił się pod strzechami wszechnic - była taka tekstowa gra sieciowa - Arkadia :) chyba już na zawsze będę miał takie skojarzenie z tą nazwą ;)
  12. Szczyt bliskości runął w dolinę lęku robiąc Stylowy unik przed przywiązaniem
  13. @hollow man jak można kamienie na szaniec - to dlaczego nie do ogródka? A ja się ma dobra proc to i Filistyna można ukamienować.
  14. @hollow man bracie widzę, że bez ogródek jedziesz...
  15. @hollow man bracie! zawsze możesz pierwszy... rzucić kamyczek ;) np. do... ogródka ;)
  16. @Ernest Guzik piękne! w końcu nie wzięliśmy się znikąd...
  17. Charismafilos

    haiku - o ciele

    @Nata_Kruk fajne :) tylko gdzie to... ciele?? ;)
  18. @Myszolak normalnie Luke Skywalker ;)
  19. @hollow man bardziej: ich retoryka była aż nazbyt parciana..
  20. @hollow man na myśl przywodzi Potęgę smaku... Zbigniewa H.
  21. @andrew liturgia III niedzieli Wielkiego Postu... w pigułce :) Chociaż mnie zatrzymała Samarytanka... przedziwna historia ile razy ją czytam.
  22. @ewaaa dobre rozmyślania! Odwagi! :)
  23. @Leroge auć... ale od autor przyjmuję krytykę, że mój "odbiór" pobłądził ;)
  24. @Leroge skojarzyło mi się z Psalmem 1... i trochę z Jr17,8... ale to takie moje autoprofilowanie.
  25. @monon nie wniesie to wiele, bo nie za bardzo na temat, ale przeczytałem tytuł jako: dziczyzna z jęzora... Chyba głodny jestem ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...