Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 163
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @hollow man świetna sceneria i obfity obraz, choć słów oszczędnie :)
  2. @Zbigniew Polit mnie się podoba :)
  3. @skarpetawsosie moc w słabości się doskonali! Odwagi! :)
  4. @Trollformel no pięknie to się tu u Ciebie... zacięło ;) Fandom pozdrawia ;)
  5. @andrew Jezus odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». [J19,11] Odwagi! :)
  6. @hollow man rozumiem... może tą małą nutkę zwątpienia u Ciebie, ale ja mam jakąś upartą wiarę w... człowieka :)
  7. @andrew ciekawy koncept, warty podjęcia, co już fachowo uczynił @hollow man Ja osobiście uważam, że jedyne o co warto dbać to - relacja. Nie jest to łatwe, bo wymaga wysiłku i zaangażowania, tego wszystkiego co dziś wydaje się tak kosztowne... Dla mnie trwanie w relacji ma autoregulującą funkcję, obiektywizuje życie i daje najlepsze możliwości rozwoju :)
  8. @viola arvensis piękne! i nawet to słowo to zbyteczne, warto jedynie czytać :)
  9. @hollow man anytime my brother! anytime :) Odnośnie Odwiedzionej - dziękuję. Tak, sztuka prowadzenia rozmów na poziomie to nie łatwa rzecz, tym bardziej doceniam interlokutorów :) Ty masz nieodgadnione ścieżki myśli i słów... które ja z kolei podziwiam, bo sam takich nie krzesam. Ja za to oferuję czytelnikowi autentyczność i... zagadkę ;)
  10. @hollow man jeśli to Twoja autonomiczna decyzja - to cóż zostaje? :) Tęsknimy za tym czego nie widzimy.
  11. @Kiedy Jest Dzisiaj dojmujące to przedstawienie. Ale teraz to już chyba zostają tylko... konsekwencje i ich poniesienie.
  12. @hollow man bracie! że też mi to umknęło wcześniej...! Cudne i nawet rozumiem ;) Telepie w interiorze! :)
  13. @bazyl_prost druhu! jakie śliczne dziełko! :) odwagi!
  14. @Achilles_Rasti odwagi przyjacielu! Pozory bledną w świetle Prawdy :) Jest nadzieja! ;)
  15. są tylko pozory ;)
  16. @Achilles_Rasti czuję właśnie jakąś spójność w tym co piszesz :) i jest to coś, co mnie ciekawi... sam mam podobnie. Jesteśmy siecią pozornie przypadkowych połączeń ;)
  17. @kasia652 dużo emocji, jest szczerość - autentyk! :)
  18. @Achilles_Rasti podoba mi się! w Twoim stylu :) fandom pozdrawia wciąż ;)
  19. @Proszalny szczerze podziwiam, miło się czyta!
  20. @Proszalny masz fajny plastyczny język! Podoba się :)
  21. @beta_b takie polskie 80s ;) ale ja akurat lubię :) AI to leniwiec, sama nie tworzy... kompiluje tylko z tego co ma, brak jej sprawczości nowej ;)
  22. @beta_b świetny pomysł, lubię takie eksperymenty! A jaką muzę byś dała do tego???
  23. Cieszę, że tyle cennych i ważnych refleksji udało się poruszyć :) To dla mnie zawsze ogromna radość podarować komuś chwilę zamyślenia. Oczywiście zostawiam każdego z własną interpretacją, która jest... bardzo dobra :) Po wersję reżyserską zapraszam na priv haha ;) Dzięki: @Clavisa @Poet Ka @Alicja_Wysocka @Myszolak @wiedźma @Annie @violetta @hollow man @Natuskaa @Marek.zak1 @Gosława @[email protected] @viola arvensis @Ewelina @Robert Witold Gorzkowski @Leszczym @Radosław @Mitylene
  24. @wiedźma tip dla piszących - schowaj zagadkę w utworze haha z czego sam, jak marny autor namiętnie korzystam :)
  25. @wiedźma pamiętaj, że to tylko... wiersz :) Choć jakieś 48,56% wersji reżyserskiej znasz :) Cieszę, się, że pobudził do refleksji...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...