Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @onasama fajne, skondensowane ale wymowne!
  2. @[email protected] uważaj na zgiełk w nosie, może być przekichane ;)
  3. Mambunia moja kochana - in blue ;)
  4. @Gosława pobite gary!! pobite gary!!! ... bo zupa była za słona... ;)
  5. @Ewelina tak :) powrót do definicji :)
  6. @Ewelina zastanowiło mnie to sformułowanie... semantycznie takie trochę mało miłosne, ale to pewnie moje aksjomatyczne myślenie :)
  7. @ZrodzonaZBlasku piękna autopromocja :) Mogę zostać Twoim fanem, oferuję dobrze rozwinięty fandom na portalu ;) Urzekło mnie: oraz Jest potencjał :) Powodzenia :)
  8. @hollow man @Magdalena nie wiem co Wy tam macie za towar w tych dorszach... ale ma moc ;)
  9. @hollow man @Gosława!! To jak mam już wciry zebrać to sobie jeszcze krzyknę: Puklosława!!! ;)
  10. @hollow man nie se wybierze... jak wpadnie będzie pewnie garami rzucać... ;) @hollow man bracie, ale tak serio serio... ten Twój pukiel objawiony, to nie był może... czerwony????
  11. @hollow man to chociaż sobie na pocieszenie wymyślmy nicka dla @Gosława? Fejmosława?? ;)
  12. @hollow man a ić! :P teraz to już zeżarłem popkorn i obechlałem się colom. Została mi biała herbata Jasmine queen... i to zimna!
  13. @tetu świetne! jestem fanem komunikacji miejskiej... jako rzekłaś - mikrokosmos. Uwielbiam :) Choć wolę tramwaję... moją mambę number 5 ;)
  14. @EsKalisia generalnie zastanawiam się czy fandom nie założyć ;) jakoś bliski mi jest Twój styl pisania! Zuch!
  15. @ZrodzonaZBlasku fajne, takie dramatyczno-litanijne momentami :)
  16. @Lenore Grey ja tylko poczytam... może się jakaś klapka w moim mechanizmie odtworzy? ;)
  17. @hollow man bracie dobry start! idę po popkorn i cole!... zapowiada się ciekawie ;)
  18. @Mel666 fajne! jednak czy miłość naprawdę dzieje się w czasie?
  19. @Gosława prawda Pędzisławo wielu imion ;)
  20. @tetu jest trochę mechaniki i fizyki życia :) lepszy z Ciebie inżynier niż ze mnie poeta ;)
  21. @hollow man bracie! to chyba już ten wiek ;) temat znany i konieczny, który każdy dojrzały mężczyzna musi przerobić...
  22. @LJJ ciekawe ukazany ból... istnienia. Odwagi!
  23. @Baxtus dobre! dylemat codzienności.
  24. @Poet Ka cieszę się, że porusza. Cierpienie to jedna z największych tajemnic życia.
  25. @EsKalisia człowiek jest dobry, to ludzie są źli ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...