Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Janekq keep going... ;)
  2. @hollow man bracie przychodzę z odsieczą... niestety żadna kobieta, tego nie pojmie ;)
  3. @hollow man pięknie! tak, da się z tym żyć... taki oścień śmierci. Odwagi!
  4. @wiedźma jak bezglutenowe to zachęciłaś ;)
  5. @Janekq zaciekawiłeś, ale zakładam, że to dopiero trailer... Czekam co dalej :)
  6. @hollow man Bracie mgliście i mrocznie nieco, ale czasem tak bywa.
  7. @andrew dzięki za komentarz liturgiczny do niedzieli Dobrego Pasterza. Jedyne co owieczka ma robić jak się zgubi to - beczeć i dzwonić dzwoneczkiem ;)
  8. Dziękuję za pochylenie się nad "łzą nieupadłą" :) @violetta @wiedźma @hollow man @andrew @Berenika97 @Leszczym @Andrzej_Wojnowski @viola arvensis @Poet Ka @Lenore Grey @Nata_Kruk @[email protected] @lavlla nisu @Trollformel @EsKalisia @Clavisa @Devimon @Gocell - jako inżynier, przyjmuję wszelkie techniczne sugestie, dzięki. Pokminie, ale wersja obecna jest dość przemyślana i zawsze zostaje na koniec dylemat rytmu i treści.
  9. @tetu ten fragment skojarzył mi się z piosenką The Doors, wiadomo jaką ;)
  10. @Clavisa dużo emocji... mocny wiersz!
  11. @Na liniach czasu na użytek alfabetu możemy umówić się na "rzymską piąteczkę" -> V ;)
  12. @Na liniach czasu witaj w klubie łzawych wierszy ;)
  13. @Leszczym zMYKam zanim multiplikacje stron niestetych mnie pochłoną ;)
  14. @andrew dzięki za komentarz do liturgii dnia :) P.S. coś łzy na topie ostatnio ;)
  15. @Trollformel pomysł z nogą jest niezły, biorę ;)
  16. @Berenika97 oj ja to jestem wyjątkowo "zakubkowany" ;) fajne porównanie, choć zionie chłodem i pustką relacyjną. tak, ciało pierwsze protestuje przeciw hipokryzji umysłu, któremu się zdaje, że "tak właśnie jest". pozdrawiam :)
  17. @Berenika97 tak płacz to już ulga, nawet jeśli tylko na poziomie emocjonalnym. Ból bez ulgi staje się udręką. Dziękuję za celny kometarz.
  18. @andrew serdeczne dzięki za pełen nadziei komentarz :) Cudne! Choć czasem serce musi pęknąć... aby się otworzyć.
  19. @hollow man Bracie - dotykasz sedna! Dzięki :)
  20. @lena2_ cudny! i jakże prawdziwy mimo ironicznej formy :)
  21. @wiedźma zaiste bliska jesteś odczytania bolączki PL :) Dzięki za poranne pochylenie się na tą... bezsilnością :)
  22. @Gocell śmiało! to dobre miejsce! będę zaglądał ;)
  23. @violetta to co napisałaś biorę jako żywo jak komplement - dziękuję! Radosne usposobienie nie oznacza, że nie nosi się bólu i cierpienia w sobie - taki paradoks chrześcijaństwa, jeden z moich ulubionych zresztą.
  24. @Achilles_Rasti niedaleko mi do tego wiersza! :) pozdrawiam serdecznie
  25. Nie mogę się rozpłakać Serca na pół rozpłatać Nie chcą łzy napłynąć w oczy Szloch przez krtań nie kroczy A sucha łza najbardziej serce orze A duszny bezdech płucom nie pomoże A krew tętniąca ujścia nie znajduje A myśl szalona w koło się nie zatrzymuje Choć o jedną łzę dziś proszę Którą ból nieznośny zroszę Tylko jedno drobne łkanie Może boleć wnet przestanie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...