-
Postów
2 157 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Treść opublikowana przez Charismafilos
-
Zapiski Pawła, rok 1872
Charismafilos odpowiedział(a) na Janekq utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Janekq keep going... ;) -
@hollow man bracie przychodzę z odsieczą... niestety żadna kobieta, tego nie pojmie ;)
-
taśmy vhs
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@hollow man pięknie! tak, da się z tym żyć... taki oścień śmierci. Odwagi! -
@wiedźma jak bezglutenowe to zachęciłaś ;)
-
Zapiski Pawła, rok 1872
Charismafilos odpowiedział(a) na Janekq utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Janekq zaciekawiłeś, ale zakładam, że to dopiero trailer... Czekam co dalej :) -
taśmy vhs
Charismafilos odpowiedział(a) na hollow man utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@hollow man Bracie mgliście i mrocznie nieco, ale czasem tak bywa. -
łąka pełna miłości
Charismafilos odpowiedział(a) na andrew utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andrew dzięki za komentarz liturgiczny do niedzieli Dobrego Pasterza. Jedyne co owieczka ma robić jak się zgubi to - beczeć i dzwonić dzwoneczkiem ;) -
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dziękuję za pochylenie się nad "łzą nieupadłą" :) @violetta @wiedźma @hollow man @andrew @Berenika97 @Leszczym @Andrzej_Wojnowski @viola arvensis @Poet Ka @Lenore Grey @Nata_Kruk @[email protected] @lavlla nisu @Trollformel @EsKalisia @Clavisa @Devimon @Gocell - jako inżynier, przyjmuję wszelkie techniczne sugestie, dzięki. Pokminie, ale wersja obecna jest dość przemyślana i zawsze zostaje na koniec dylemat rytmu i treści. -
druga strona powietrza
Charismafilos odpowiedział(a) na tetu utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@tetu ten fragment skojarzył mi się z piosenką The Doors, wiadomo jaką ;) -
@Clavisa dużo emocji... mocny wiersz!
-
Odbiór osobisty
Charismafilos odpowiedział(a) na Na liniach czasu utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Na liniach czasu na użytek alfabetu możemy umówić się na "rzymską piąteczkę" -> V ;) -
Odbiór osobisty
Charismafilos odpowiedział(a) na Na liniach czasu utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Na liniach czasu witaj w klubie łzawych wierszy ;) -
@Leszczym zMYKam zanim multiplikacje stron niestetych mnie pochłoną ;)
-
kolejny raz ...
Charismafilos odpowiedział(a) na andrew utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andrew dzięki za komentarz do liturgii dnia :) P.S. coś łzy na topie ostatnio ;) -
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Trollformel pomysł z nogą jest niezły, biorę ;) -
@Berenika97 oj ja to jestem wyjątkowo "zakubkowany" ;) fajne porównanie, choć zionie chłodem i pustką relacyjną. tak, ciało pierwsze protestuje przeciw hipokryzji umysłu, któremu się zdaje, że "tak właśnie jest". pozdrawiam :)
-
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 tak płacz to już ulga, nawet jeśli tylko na poziomie emocjonalnym. Ból bez ulgi staje się udręką. Dziękuję za celny kometarz. -
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@andrew serdeczne dzięki za pełen nadziei komentarz :) Cudne! Choć czasem serce musi pęknąć... aby się otworzyć. -
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@hollow man Bracie - dotykasz sedna! Dzięki :) -
@lena2_ cudny! i jakże prawdziwy mimo ironicznej formy :)
-
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@wiedźma zaiste bliska jesteś odczytania bolączki PL :) Dzięki za poranne pochylenie się na tą... bezsilnością :) -
@Gocell śmiało! to dobre miejsce! będę zaglądał ;)
-
Sucha łza
Charismafilos odpowiedział(a) na Charismafilos utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@violetta to co napisałaś biorę jako żywo jak komplement - dziękuję! Radosne usposobienie nie oznacza, że nie nosi się bólu i cierpienia w sobie - taki paradoks chrześcijaństwa, jeden z moich ulubionych zresztą. -
Nie ma mnie
Charismafilos odpowiedział(a) na Achilles_Rasti utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Achilles_Rasti niedaleko mi do tego wiersza! :) pozdrawiam serdecznie -
Nie mogę się rozpłakać Serca na pół rozpłatać Nie chcą łzy napłynąć w oczy Szloch przez krtań nie kroczy A sucha łza najbardziej serce orze A duszny bezdech płucom nie pomoże A krew tętniąca ujścia nie znajduje A myśl szalona w koło się nie zatrzymuje Choć o jedną łzę dziś proszę Którą ból nieznośny zroszę Tylko jedno drobne łkanie Może boleć wnet przestanie?