Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 165
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Somalija powiało grozą z tego proroctwa... ufam, że to wariant najgorszy, acz nie koniecznie możliwe?
  2. @andrew tradycyjnie - dzięki za komentarz do Ewangelii z V niedzieli Wielkiego Postu :)
  3. @Marek.zak1 rozumiem intencję i pomysł Jednak dla mnie czeklista to często narzędzie represji na mej osobie... taki Czekista... ale to moje osobiste doświadczenie tylko.
  4. @hollow man nie znam innego lepszego Poznania (ok, znam - Kraków ;) ) niż poprzez relację. Wymaga zaangażowania i wysiłku, przeciera ścieżki neuronowe w głowie ;) Jasne, że jest głębsze w tym zagadnienie. Jednak dla mnie kluczem jest moja decyzja - chcę Cię poznać, interesujesz mnie jako człowiek, wydobywam Cię z masy i obojętności, stajesz się ważny dla mnie, więc liczy się to co myślisz, jak czujesz, co Cię interesuje, jakie masz zdanie :) - to tak w skrócie :)
  5. @Poet Ka RIP Ch. Cornell. I rzeczywiście aberracyjnie splątane słowa tutaj :)
  6. @hollow man z rozwojem relacji, ludzie stają się sobie bliżsi i pewnie dlatego lepiej się rozumieją :) Ja jestem ułomnym zjadaczem poezji - stąd nienadążanie ;)
  7. @aniat. bardzo dobra praktyka, polecam! Pespektywa... podłogi czasem pozwala zobaczyć... szczyty ;)
  8. @Achilles_Rasti samo życie! droga czasem ważniejsza niż cel... :)
  9. @Leroge dla poezji niby tak, ale w życiu liczy się tylko konkret! :)
  10. @Poezja to życie choć życie to nie zawsze poezja ;)
  11. Dzięki @andrew tego właśnie potrzeba! :)
  12. @Leroge ciekawa wizualizacja... choć szeroka do interpretacji :)
  13. @Papierowy Lis ciekawy temat, myślę, że zrozumienie przychodzi jak się już jest... dorosłym ;)
  14. @hollow man bracie! zaczynam chyba rozumieć Twoje wiersze! ;) to oczywiście przytyk do mojej ignorancji, a nie Twojej działalności ;) Znany mi jest ten modliszkowy stan, choć nie wpadłbym, aby tak to ująć...
  15. @widelec ciekawy wiersz! sam mam kilka możliwości interpretacyjnych. I ten wredny - "ajent" - swoją drogą ciekawe słowo :)
  16. @hollow man Fryzy wypadły spod czapek Pazy blaskiem biją z łapek Oksy oczy zasłoniły Usta się zaczerwieniły ;)
  17. @Trollformel grubo...
  18. @lena2_ znam to uczucie, ale nie myślałem o nim w ten sposób! Dzięki.
  19. @vioara stelelor melduję zatem, że tarcie zlikwidowane, przepływ wzburzony, ale udrożniony i tłok pracuje równo - zgodnie z instrukcją konstruktora ;)
  20. @vioara stelelor ode mnie masz moje emocje, wrażenia, w szczerości. Nie wiem jaki był plan ;)
  21. śliczne @vioara stelelor :) zachęcająco-optymistycznie.
  22. @hollow man morze zimą - niepowtarzalny urok, mówią ja... mieszkaniec przedgórzy ;)
  23. @Achilles_Rasti jak już kolega @huzarc powiedział - spokój mądrości i doświadczeń życiowych... w ciekawej formie.
  24. @APM tytuł - sztos! ;)
  25. @hollow man bracie, ja również, jako, żem nie poeta - to się wypowiem! a co! ;) W różnorodności piękno i dla każdego się kartka znajdzie ;) aaa i jeszcze: Poezja dla wszystkich! ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...