Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Nata_Kruk złota rada i dla chłopaka i dla dziewczyny, zawsze! i z odwagą ;)
  2. @Lapislazuli fajna grafika słowna :)
  3. @Mroki fajnie, szczere. Pasja to też może być synonim męki ;)
  4. @Radosław piękne!
  5. @hollow man bracie! pozwolę sobie stanąć w obronie Boga... bo wszystko co stworzył było.. dobre :) Ty też ;)
  6. @EsKalisia dobre, poza tym, że tytuł przeczytałem jako: Nie ociekaj po... oceanie ;)
  7. @hollow man dialog nadal jest, tylko się rolami wymieniliśmy ;)
  8. pustka w tobie fejowe wieści wypompowane z rynsztoka
  9. @tetu rozgrzany kamień może się stać.. duszą... nie tylko żelazka ;) Śliczny :)
  10. @andrew dzięki za komentarz do dzisiejszej Uroczystości. Jak to dobrze, że Bóg nie gorszy się moją słabością...
  11. @Marek.zak1 prawda! a i na pokorę to dobrze robi tudzież :)
  12. @Marek.zak1 dobre! :) ogólnie, obrzucenie "gównem" czasem sprzyja... wzrostowi ;)
  13. @Natuskaa świetne porównania! Szczególnie z tym zakalcem mi siadło... jakiś czas temu pochowałem ponad 4letni zakwas... no nie dało się ratować... demencja go pożarła ;)
  14. @Ewelina oj jakże znane mi uczucie... może nawet proporcje mam w tą stronę zachwiane ;)
  15. @Leona okrutnie smutne... i bolesne. Ufam, że PL ma się dobrze, naprawdę.
  16. @Posem piękny, szczery obraz bycia w utrapieniu... dobry stan, aby coś zmieniać :) odwagi!
  17. @lavlla nisu kwantyfikacja miłości... ciekawa próba ;)
  18. @hollow man bracie przed 100% dosłownością bronię mnie tylko zagadki ;)
  19. @hollow man bracie pokuszę się o interpretację, choć lepsi są tu specjaliści od tego. To co z serca jużem napisał. Już nas nie ma, nawet się nie zorientowaliśmy jak to się stało. Życie płynęło jak gdyby nigdy nic. Nadal podziwiam Twój gust co do stroju. Inni się przyglądali, podobni do nas. Widzieli, że z tego wrzątku rosołu już nie będzie. Kurtyna! ;)
  20. @hollow man świetna sceneria i obfity obraz, choć słów oszczędnie :)
  21. @Zbigniew Polit mnie się podoba :)
  22. @skarpetawsosie moc w słabości się doskonali! Odwagi! :)
  23. @Trollformel no pięknie to się tu u Ciebie... zacięło ;) Fandom pozdrawia ;)
  24. @andrew Jezus odpowiedział: «Nie miałbyś żadnej władzy nade Mną, gdyby ci jej nie dano z góry. Dlatego większy grzech ma ten, który Mnie wydał tobie». [J19,11] Odwagi! :)
  25. @hollow man rozumiem... może tą małą nutkę zwątpienia u Ciebie, ale ja mam jakąś upartą wiarę w... człowieka :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...