Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 161
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. Jego ręce się nie trzęsą Łagodnie wkłada je w tę pęta Akeda Jego serce wyrywa się z piersi Łagodnie zaciska ten węzeł Akeda Wyciąga pokornie swą szyję Rozumie wszystko się uśmiecha Akeda Unosi dłoń błyska ostrze On już to wszystko wie Akeda Naucz mnie kochać! Umierać dla miłości! Zabijać moje słabości! Zwiąż mnie mocno! Zwiążę cię mocno! Yireh
  2. @Andrzej_Wojnowski flirt z samotnością bywa ryzykowny... :)
  3. @viola arvensis :) Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę? [Mt16,26]
  4. @APM "do" jest kluczowe! :) Fandom pozdrawia ;)
  5. @Nata_Kruk złota rada i dla chłopaka i dla dziewczyny, zawsze! i z odwagą ;)
  6. @Lapislazuli fajna grafika słowna :)
  7. @Mroki fajnie, szczere. Pasja to też może być synonim męki ;)
  8. @Radosław piękne!
  9. @hollow man bracie! pozwolę sobie stanąć w obronie Boga... bo wszystko co stworzył było.. dobre :) Ty też ;)
  10. @EsKalisia dobre, poza tym, że tytuł przeczytałem jako: Nie ociekaj po... oceanie ;)
  11. @hollow man dialog nadal jest, tylko się rolami wymieniliśmy ;)
  12. pustka w tobie fejowe wieści wypompowane z rynsztoka
  13. @tetu rozgrzany kamień może się stać.. duszą... nie tylko żelazka ;) Śliczny :)
  14. @andrew dzięki za komentarz do dzisiejszej Uroczystości. Jak to dobrze, że Bóg nie gorszy się moją słabością...
  15. @Marek.zak1 prawda! a i na pokorę to dobrze robi tudzież :)
  16. @Marek.zak1 dobre! :) ogólnie, obrzucenie "gównem" czasem sprzyja... wzrostowi ;)
  17. @Natuskaa świetne porównania! Szczególnie z tym zakalcem mi siadło... jakiś czas temu pochowałem ponad 4letni zakwas... no nie dało się ratować... demencja go pożarła ;)
  18. @Ewelina oj jakże znane mi uczucie... może nawet proporcje mam w tą stronę zachwiane ;)
  19. @Leona okrutnie smutne... i bolesne. Ufam, że PL ma się dobrze, naprawdę.
  20. @Posem piękny, szczery obraz bycia w utrapieniu... dobry stan, aby coś zmieniać :) odwagi!
  21. @lavlla nisu kwantyfikacja miłości... ciekawa próba ;)
  22. @hollow man bracie przed 100% dosłownością bronię mnie tylko zagadki ;)
  23. @hollow man bracie pokuszę się o interpretację, choć lepsi są tu specjaliści od tego. To co z serca jużem napisał. Już nas nie ma, nawet się nie zorientowaliśmy jak to się stało. Życie płynęło jak gdyby nigdy nic. Nadal podziwiam Twój gust co do stroju. Inni się przyglądali, podobni do nas. Widzieli, że z tego wrzątku rosołu już nie będzie. Kurtyna! ;)
  24. @hollow man świetna sceneria i obfity obraz, choć słów oszczędnie :)
  25. @Zbigniew Polit mnie się podoba :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...